“Solīts makā nekrīt!” Veikals jau pusgadu negrasās labot jēkabpilietes saplīsušo ledusskapi

Jēkabpiliete Liene kopā ar ģimeni pirms gada ievācās jaunajā mājā upes krastā. Sieviete bija iecerējusi, ka virtuvē valdīs melnie toņi, tāpēc tādā krāsā meklēja arī ledusskapi. Turklāt Liene nevēlējās šādu tādu ledusskapi, bet gan ar speciālām funkcijām. Taču pagāja pāris mēneši un ekstras saplīsa.

Liene, iegādājoties ledusskapi, priecājās par aukstā ūdens un ledus ražošanas funkcijām. Tomēr prieks bijis visai īss, jo pēc dažiem mēnešiem sieviete naktī pamodās, dzirdot ūdens tecēšanas skaņu virtuvē. Lienes vīrs nākamajā rītā zvanīja uz veikalu, kur iegādājās preci. Solīja, ka defektu novērsīs, taču tā arī neviens neparādījās, līdz uzradās jauna problēma – ledusskapis vairs ledu netaisīja.

Veikals jau pusgadu sola, ka atzvanīs, atbrauks un salabos. Tomēr visu vasaru Lienei nācās ledu saldēt pašai.

Ģimenes pacietības mērs ir pilns, gaidīt, kamēr garantijas ietvaros preci salabos. Ledusskapi Lienes vīrs iegādājās sadzīves tehnikas “Schadler” veikalā Rīgā, Bērzaunes ielā.

Veikala “Schadler” vadītājs Nikolajs Cvirko norāda, ka klientam piedāvāja preci samainīt pret jaunu, kamēr pārbaudītu veco ledusskapi. Viņš atzīst, ka Jānis esot atteicies no šāda varianta.

Lai gan, veikala “Schadler” vadītājam izstāstot par Jāņa problēmu, viņš apliecina, ka atceras gadījumu, pats klients norāda, ka viņam neviens jaunu ledusskapi nav piedāvājis. Tomēr nav brīnums, ka Nikolajs ir apmulsis, jo Jānis nav vienīgais, kurš ir neapmierināts, to apliecina 26 negatīvi ieraksti vietnē sūdzības.lv un septiņi iesniegumi Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTC).

PTAC pārstāve Sanita Gertmane iesaka šādos gadījumos vienmēr sazināties ar veikalu rakstveidā, lai pēcāk būtu pierādījumi.

Šobrīd Jānim ir jāvēršas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, jo veikals netaisās piekāpties un braukt ledusskapi labot garantijas ietvaros.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm