tv3.lv

“Sūdīgi izskatās!” Gardenē netālu no veikala neatļautā vietā tiek izgāzti tirgotavas atkritumi

“Mūs moka viens jautājums, vai tiešām veikalu tīkls “top!” nevar samaksāt par atkritumu aizvākšanu? Netālu no veikala atrodas šķūņi, un starp tiem izmesti veikala atkritumi, tā ir baigā cūcība, jo bērni tur blakus stadionā brīvajā laikā bieži spēlē bumbu,” šādu ziņu no Gardenes iedzīvotājiem saņem raidījums “Bez Tabu”.

2019. gada 9. aprīlī 19:55

“Bez Tabu” dodas uz iedzīvotāju norādīto vietu, kas atrodas Dobeles novada Auru pagasta Gardenē netālu no Gardenes pamatskolas. Izveidotās izgāztuves saturs nepārprotami norāda ciema veikala “top!” virzienā. Uz zemes mētājas čeki, produktu iepakojumi, augļi un dārzeņi, arī dažādi dokumenti, kas, visticamāk, ir uzņēmuma konfidenciāla informācija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Satiktie iedzīvotāji norāda, ka atkritumu kaudzi ievērojuši, bet nevar iedomāties, kas par to atbildīgs. “Kādu pusgadu jau tur ir tā izgāztuve, nezinu, kurš atbildīgs, bet izskatās sūdīgi,” norāda Nikolajs.

“Bez Tabu” dodas uz netālu esošo veikalu “top!”, uzrunātā pārdevēja par atkritumiem neko nezinot. Uz sarunu tiek aicināta veikala vadītāja, kura uzreiz norāda, ka neko nevar komentēt, taču ir nepatīkami pārsteigta, ieraugot dokumentus. Veikalam esot noslēgts līgums par atkritumu izvešanu.

Veikala vadītāja kopā ar “Bez Tabu” dodas apskatīt atkritumu kaudzi, par izgāztuvi tiek informēts arī Auru pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Ozoliņš, kurš sola drīzumā konkrēto vietu apsekot.

Jānis Ozoliņš
Auru pagasta pārvaldes vadītājs

Mēs apskatīsimies, ja neatradīs vainīgo, tad katrā ziņā savāks, tā jau ir daudz kur, ka jāstaigā pakaļ un jāvāc. Tāds mums tas darbs ir. Protams, ka neatstāsim tādu kaut kādu kaudzi, tiksim galā, arī talka tuvojas, tad jau parasti vācam tos cilvēku atkritumus.

“Bez Tabu” ar pāris dokumentiem rokās dodas informēt arī “top!” partnera, uzņēmuma SIA “Mārksmens” vadību. Komentāru par šo situāciju sniedz veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore. Ilze Priedīte norāda, ka pie veikala stāv atkritumu konteiners, kura piekaramā slēdzene regulāri tiek uzlauzta, un tvertnes saturs tiek šķirots vietā, kur izveidojusies izgāztuve.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai slēdzene netiktu uzlauzta atkārtoti, rasts risinājums, novietot atkritumu konteineru vietā, kura nav brīvi pieejama viesiem. Tas ļautu izvairīties no līdzīgiem gadījumiem turpmāk, tāpat arī jau izrunāta situācija ar dokumentiem.

Ilze Priedīte
veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore

To esam pārrunājuši veikalā, lai veikala papīri tiktu iznīcināti tā, kā tos pienāktos iznīcināt, un tāda situācija vairs nerastos, ka papīri ir publiski pieejami atkritumu tvertnē, turklāt nesasmalcināti. Jebkurš dokuments ar informāciju, kas ir uzņēmuma informācija, ir jāsasmalcina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm