tv3.lv

“Tā ir bēdu simtgade!” Iedzīvotāji “vārās” dusmās par VID apkārtnes gauso infrastruktūras attīstību

1. martā Valsts ieņēmumu dienests sācis pieņemt deklarācijas par iepriekšējo gadu. Jau pirmajā dienā tās iesniedza 10% no visiem iedzīvotājiem. Daudzi dodas uz VID centrālo ēku un secina, ka labiekārtošanā un infrastruktūrā nekas joprojām nav mainījies!

2018. gada 6. martā 19:39

Pensionāres Vijas garastāvoklis, dodoties nodokļu iekasētāju virzienā, ik reizi ir sabojāts.

Kundze pauž sašutumu par blakus esošajām pieturvietām. Viņasprāt, iedzīvotāju labsajūta atstāta novārtā – tajās nav nedz soliņu, nedz nojumes!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī citi satiktie iedzīvotāji piekrīt Vijai, stāstot, ka, gaidot transportu, vēlētos apsēsties.

“Rīgas satiksme” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane skaidro, ka pirmajā posmā tika realizētas vairāk nekā 300 pieturvietas. Primāri skatītas pieturas, kurās ir vislielākā cilvēku plūsma.

Jāpiebilst, ka pieturvietu labiekārtošanā no pašvaldības budžeta netiek skarts ne cents. Tās aprīko privāti uzņēmumi – vieni ierīko nojumes, citi reklāmas stendus.

Nenoliedzami, kompāniju interesē reklāma – taču vai ir pamats domāt, ka mikrorajonos tās nelasa?

Baiba Bartaševiča-Feldmane
“Rīgas satiksmes” pārstāve

Blakus pieturai atrodas privāts investors, kas attīsta savus projektus. Viņš ir izrādījis interesi, sagatavojis projektu un gatavs pieturvietu labiekārtot. Par termiņiem ir grūti spriest, bet pieturvieta būs labiekārtota!

Vēl bažas iedzīvotājiem sagādā leģendārā taciņa uz Valsts ieņēmumu dienestu. Klupdami, krizdami ļaudis steidz to izmantot, taču nespēj saprast, kāpēc to nevarētu labiekārtot!

“Tādā kopības sajūtā mēs visi ejam un mokāmies! Vai tā ir simtgade? Tā ir bēdu simtgade,” dusmas par VID ēkas apkārtni pauž pensionāre Lūcija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts ieņēmumu dienests skaidro, ka viņi nekādā veidā nevar ietekmēt to, ka cilvēki izvēlas staigāt pa saucamo nelegālo celiņu, jo tas atrodas uz privātas zemes.

Viņi piebilst, ka ir parūpējušies par iedzīvotāju labsajūtu, izbūvējot asfaltētu ceļu paralēli jau iestaigātajai takai, taču “Bez Tabu” vizītes laikā novērojam, ka cilvēki to vienkārši neizmanto.

Zeme, uz kuras atrodas iemīļotā taka, pieder trīs īpašniekiem. Vairāk nekā divi hektāri ir SIA “Usmas Alejas” paspārnē. Kā pārstāve teic, tuvāko mēnešu laikā eju likvidēs!

“Tuvākajā laikā taciņas vairs nebūs! Pašlaik es neesmu tiesīga neko vairāk komentēt. Šis ir izstrādes projekts, tāpēc tas ir procesā, bet tuvākajā laikā risinājums būs!”

Atliek vien gaidīt, kad solījumi īstenosies! Ceļš tiks aizbērts vai pretēji atjaunots – rādīs laiks, taču nojumi un soliņus pieturā gan varam gaidīt pavisam drīz!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm