tv3.lv

Teātra apmeklētāji sašutuši: abonements ir pirmajā rindā, bet jāsēž piektajā. Dāvanu karte ir, bet iegādāties biļetes nav iespējams

Jaunā Rīgas teātra apmeklētājs ir vīlies. Dāvanu karte ir, bet iegādāties biļetes uz izrādēm nav iespējams. Viņš gan nav vienīgais, kas sūrojas par nedienām teātrī.

2019. gada 18. oktobrī 20:15
Uldis bijis priecīgs, ka viņam uzdāvināta dāvanu karte, taču prieks bijis īss.
Uldis
Jaunā Rīgas teātra dāvanu kartes īpašnieks

Man ir uzdāvināta Jaunā Rīgas teātra dāvanu karte. Šī nav pirmā dāvanu karte manā mūžā, un orientējos, kā tās darbojas. Katrā vietā nedaudz citādāk, bet pamatprincips visur ir līdzīgs. Pirmo reizi saskaros ar Jaunā Rīgas teātra dāvanu kartēm. Dāvanu kartes nevar pagarināt un apmainīt pret naudu. Iegādāties par dāvanu karti biļetes arī ir gandrīz neiespējami, jo tās tiek ļoti ātri izpirktas. Kāpēc man būtu jācīnās par biļešu iegādi ar citiem gribētājiem, ja manas biļetes ir jau apmaksātas?!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā Rīgas teātra pārstāve piekrīt, ka šobrīd pat par naudu biļetes nav iespējams iegādāties un tās tiekot izķertas, tiklīdz sākas pārdošana. Uz vairākām izrādēm biļešu nesot bijis jau dažas minūtes pēc to pārdošanas sākuma, bet maksimums divu dienu laikā izpirktas pilnīgi visas. Otrs iegansts, kāpēc dāvanu karšu īpašnieki paliek bešā, ir  Lāčplēša ielas ēkas renovācija, jo  tagadējās telpās Miera ielā vietu Lielajā zālē kļuvis gandrīz uz pusi mazāk, neraugoties, ka jauniestudējumu ir vairāk. Šo problēmu gatavi atrisināt un jau nākamnedēļ, kad sāksies biļešu pārdošana uz izrādēm decembrī un janvārī, dāvanu karšu īpašniekiem būs iespēja rezervēt biļetes vienu dienu iepriekš. Tas gan attiekšoties vien uz tām dāvanu kartēm, kurām derīguma termiņš ir līdz 31. janvārim.

Savukārt par nedienām ar sēdvietām sūrojas Dailes teātra apmeklētāji.

Jānis
Dailes teātra abonementa īpašnieks

Vai jūs domājat, ka, nopērkot abonementu 1. rindā, jūs arī sēdēsiet 1. rindā? Ne sūda! Izrādās, priekšā smuki iekārtotas vēl četras rindas! Un jūs, 1. rindas abonementa īpašnieks, varat baudīt izrādi pāri četrām rindām pakaušu. Abonementu iegādes brīdī par šo nekas neliecināja! Fui, teātrim.

Dailes teātra pārstāve skaidro, ka abonementu īpašniekiem bieži vien jāsamierinās, ka savai rindai jāpieskaita vēl četras rindas, kuras būs priekšā. Taču ne vienmēr. Vieta, kur izvietotas pirmās četras papildrindas, gandrīz pusē izrāžu tiek izmantotas kā skatuves papildinājums, un grīda tiek pacelta līdz skatuves augstumam vai tā ir vieta orķestrim. Tad abonementa īpašnieku 1. rinda patiešām esot 1. rinda, taču 60 procentos gadījumu tā neesot, jo skatuves vajadzībām to nav iespējams izmantot, tālab tiek izvietotas četras krēslu rindas.

Dailes teātra pārstāve gan norāda, ka biļetes cena nemainoties, vai sēž pirmajā rindā vai piektajā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm