tv3.lv

“Teica, ka naudu pārskaitīs!” Skrējējs cīnās par Rīgas maratona akcijas balvu – 21 eiro

2021. gada 21. janvārī 19:20

Deniss ir aktīva dzīvesveida piekritējs. Un rīdzinieks jau 10 gadus ir liels garo distanču skriešanas fans. Uzzinot par iespēju skriet un arī nopelnīt, Deniss uzlīksmo, taču finanšu kompānijas “Ferratum” īpašās akcijas rezultāts izrādījās gaužām bēdīgs.

Deniss noskrien 21 kilometru, pretendējot uz “Ferratum” akcijas maksimālo balvas summu – 21 eiro. Rīdzinieks lejupielādē nepieciešamo lietotni, lai pieteiktos balvai, taču nespēj piereģistrēties ar savu “Citadeles” bankas kontu.

Deniss
vēlas saņemt naudu

Un tur nebija nekas teikts, ka man pirms skriešanas vai pēc skriešanas jāpiereģistrējas. Vienkārši – jānoskrien un jāpiereģistrējas. Izvēlējos savu banku. Gribēju tālāk reģistrāciju iziet ar to. Tālāk rakstīts, ka man jāpārbauda savi dati, izmantojot Smart-ID. Bet man tāda nav… Deva laiku tikai vienu nedēļu šim procesam. Ja to neizdara, tad tu zaudē to naudu.

Deniss vērsās bankā, lai izveidotu Smart-ID profilu, taču tas jādara klātienē, bet tuvākais pieraksta laiks – ne ātrāk par nedēļu. Rīdzinieks, vēloties tomēr saņemt akcijas balvu, vēršas pie Rīgas maratona rīkotājiem SIA ”Nords Event Communications”. Pēc intensīvas sarakstes Deniss saņem pārsteidzošu atbildi.

Deniss
vēlas saņemt naudu

Beigās saņēmu atbildi, ka, jā, mēs jums pārskaitīsim naudu, uzrakstiet konta numuru un lūgums vairs nepiedalīties mūsu akcijās. Bet, kur mana vaina. Es noskrēju, labprāt to darīšu vēl, arī citās akcijās piedalīšos. Izrādās, nedrīkst.

Rīdzinieks tad arī nosūta konta numuru un gaida, kad tiks ieskaitīts 21 eiro. Taču tas vēl joprojām neesot izdarīts.

“Ferratum” akcijas pārstāve uzsver, ka saziņa no Denisa puses esot bijusi agresīva. Un tāpēc arī sekojusi impulsīva atbilde par naudas pārskaitīšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ulrika

SIA ”Nords Event Communications”

Mēs šādu vēstuli viņam uzrakstījām. Paši savā pusē cerot, gribot nākt pretī, paši savā pusē noskaidrojām, ka mēs likumiski nedrīkstam viņam nekādā veidā – mēs kā SIA – mums nav nekāda pamata viņam pārskaitīt naudu. Mēs nevaram risināt viņa gadījumā šīs te tehniskās ķibeles, kas mēdz gadīties, bet tajā pašā laikā apmēram 400 cilvēkiem izdevās to izdarīt. Un daļai neizdevās to izdarīt, jo viņiem nebija pat iespēju, viņiem pilnīgi cita banka bija.

Pārstāve uzsver, ka konkrētajā akcijā varēja piedalīties tie, kuri atbilda lietotnes prasībām un piereģistrēšanās iespējām. Ja kaut kas noiet greizi, tad arī īpašajā akcijā piedalīties nevar.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) uzsver, ka Denisam vispirms ir oficiāli jāvēršas pie maratona rīkotājiem. Negatīva rezultāta gadījumā ir iespēja atkārtoti vērsties PTAC.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm