tv3.lv

Tēvs no Piņķiem pārsteigts: skolēniem pēc sabiedriskā transporta biļetes jādodas uz alkohola veikalu!

Edgars no Piņķiem bijis nepatīkami pārsteigts, kad viņam nācies sūtīt savu bērnu uz alkohola veikalu, lai iegādātos sabiedriskā transporta biļeti. Tēvs uzskata, ka grādīgo dzērienu veikals nebūtu tā piemērotākā vieta, kur tirgot e-talonu. Turklāt tā esot vienīgā vieta visā ciemā.

Edgars
pārsteigts par situāciju

Man nācās sūtīt savu 2. klases skolnieku uz alkohola veikalu iegādāties e-talonu. Man šķiet, ka bērniem vispār nebūtu, ko tur darīt, un nedrīkstētu viņus ielaist šajos specializētajos veikalos. Bet viņi jau tiek radināti no mazotnes doties tieši tur. Ja e-talona aparāts ir dārgs, tad vismaz varētu iegādāties tos skolas kancelejā, vai vismaz pasta nodaļā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī pārējie Piņķu iedzīvotāji ir kategoriski pret, ka bērni pēc sabiedriskā transporta biļetes dodas uz grādīgo dzērienu veikalu. Izrādās, ka tik tiešām tuvumā nekur citur nevar iegādāties e-talonu. Vietējie atzīst, ka iepriekš biļeti pārdeva gan pastā, gan veikalā “Maxima”, taču tagad nekas cits neatliek, kā kāju spert “Spirits&wine outlet” veikalā.

“Rīgas satiksmes” pārstāve skaidro, ka bērniem pašiem nav e-talons jāpērk, to vajadzētu nodrošināt mācību iestādei. Taču par to, ka biļeti var iegādāties alkohola veikalā, viņi nav atbildīgi. Veikals pats esot pieteicies izsludinātajā konkursā, citi pretendenti neesot bijuši.

Inese Rozīte
“Rīgas satiksme” pārstāve

Ja bērns mācās kādā no Rīgas iestādēm, visticamāk, viņam ir izsniegta skolēna e-karte, kurā ir ielādēta simtprocentīga braukšanas atlaide. Ja bērnam nav bezmaksas e-talona, braukšanai Rīgas sabiedriskajā transportā ir jāiegādājas biļete. Taču pirms gada mēs esam ieviesoši koda biļeti – to var iegādāties izmantojot speciālu aplikāciju telefonā.

Savukārt speciālu aparātu uzstādīšana esot pārāk sarežģīts process.

Starp citu, kopš šā gada sākuma “Rīgas satiksmes” transportos vairs nevar iegādāties biļeti pie šofera, izņemot 22. autobusu, kas ved uz lidostu.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm