tv3.lv

Toreiz un tagad! Vai pēc skandāla Liepājas zobārstniecības poliklīnikā māmiņa meitai atrada jaunu ārstu?

Liepājniece Diāna regulāri savu meitu ved pie zobārsta. Pirms gada vizīte Liepājas zobārstniecības poliklīnikā esot izvērtusies visai nepatīkama, pēc kuras Diāna ar meitu mājās aizgājušas ar visiem caurumiem zobos, tieši tāpat kā atnākušas.

Pērn Diāna meitu aizveda pie zobārsta, kur atklājies, ka bērnam zobos ir seši caurumi. Zobārste piedāvāja visas problēmas novērst vienas vizītes laikā, izmantojot narkozi. Māmiņai šis variants nešķitis piemērots, viņa vēlējusies vienas vizītes laikā salabot tikai vienu zobu. Zobārste nepiekāpās, tāpēc liepājnieces mājās devās ar visiem caurumiem zobos.

Liepājas zobārstniecības poliklīnika pēc raidījuma “Bez Tabu” ciemošanās piedāvāja Diānas meitai citu ārstu.

Diāna ir priecīga, ka šoreiz ārsta attieksme, salīdzinot ar iepriekšējo reizi, bijusi kā diena pret nakti. Zobārste salaboja visus sešus caurumus tieši, kā mamma bija vēlējusies, bez narkozes.

Izvērtējot Diānas meitas nepatīkamo pieredzi ar zobārstu, Latvijas Zobārstu asociācijas pārstāvis Dr. Andis Paeglītis uzskata, ka šādās situācijās nevajag doties prom klusējot.

Zobārstniecības poliklīnikas vadītāja Natālija Kadeģe atklāj, ka nav bijis viegli salabot visus zobus, tādēļ viņa iesaka vecākiem vairāk sekot līdzi bērnu zobu stāvoklim.

Lai izvairītos no nesaskaņām ar ārstu, Dr. Paeglītis vēlreiz atgādina vecākiem atrast vienu speciālistu, pie kura regulāri dodas.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm