tv3.lv

Trešajā dienā pēc kāzām zelta laulību gredzeni jau nolietojušies. Pāris šokā

Skatoties uz saviem zelta laulības gredzeniem, Ieva un viņas vīrs ir šokā. Trešajā dienā pēc kāzām laulības simboli jau kļuvuši nespodri, saskrambāti un izskatās nolietojušies, lai gan nekādus darbus, kas varētu radīt skrambas, nav veikuši.

2019. gada 9. oktobrī 20:20

Vispirms švīkas gredzenā pamanīja Ievas vīrs, pēc tam Ieva aplūkoja savu gredzenu, secināja, arī tas pats.

Nesa savus laulību simbolus uz vietējo veikalu Bauskā, kur pirkuši gredzenus. Gribēja naudu atpakaļ, taču saņēma atbildi, lai vispirms nodod gredzenus ekspertīzei. Ieva tam nepiekrita, norādot, ka ir gatava pievienot fotogrāfijas, jo laulības gredzeni viņai ir svēti un negrib, ka tie nokļūst svešās rokās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bez Tabu” klātbūtnē pārdevēja sazinājās ar uzņēmuma vadītāju Rīgā. Viņa sākotnēji piekrīt, ka Ieva iesniegumam pievieno vien fotogrāfijas, ne pašu preci, taču vēlāk izrādās, – ar to tomēr nepietiek, būšot vajadzīgi arī gredzeni.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve norāda, ja pircējs nevēlas nodot preci pakalpojuma sniedzējam, lai veiktu ekspertīzi, tad pats var izvēlēties ekspertu, kuram uzticas. Par slēdzienu gan tādā gadījumā maksā pats pircējs, taču, ja eksperts atzīst, ka tā ir līgumam neatbilstoša prece, tad var pieprasīt arī par ekspertīzi samaksāto naudu no pārdevēja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm