“Urbj, kaļ, drāž!!!” Dzīvokļa saimnieku Priekulē nokaitina ilgstošais remonts kaimiņos

30. janvārī 12:55

“Es šo dzīvokli iegādājos 2021.gada jūlijā,” tiekoties ar Bez Tabu Viktors no Priekules uzreiz ieskicē vēl joprojām aktuālās problēmas sākumu. Tā paša gada rudenī pensionārs jau sāka nožēlot par nopirkto nekustamo īpašumu, jo tieši tad kaimiņš aiz sienas uzsāk sava mitekļa remontu, kas nav pabeigts vēl šobaltdien.

“Slīpēšana, smagās celtniecības tehnikas izmantošana – perforatori, “flekši”, urbjmašīnas… Tas viss tika likts lietā,” uzskaita Viktors. “Tika urbts, kalts, drāzts, kas vien iespējams. Un tā tas notiek līdz šai dienai.”

Arī dienā, kad Viktors tiekas ar raidījuma filmēšanas brigādi, rīts iesācies ar pamatīgu troksni. Pensionārs uzsver, ka viņš ir pelnījis mieru savā miteklī, nevis regulāru diskomfortu.

Viktors vēršas pašvaldībā, vēlāk arī pie nama apsaimniekotāja, taču uzskata, ka abas iestādes nav bijušas savu uzdevumu augstumos, un skaļie remontdarbi turpinās.

Mājas apsaimniekotāju – pašvaldības uzņēmuma “Priekules nami” – valdes locekle Arta Brauna runāt ar Bez Tabu kameras priekšā runāt atsakās, taču norāda, ka Viktora problēma ir zināma. Turklāt tā neesot vienīgā lieta, kas satraucot iedzīvotāju. Proti, visai regulāri tiekot saņemti e-pasti ar dažnedažādām nebūšanām. Uz jautājumiem apsaimniekotājs cenšas atbildēt pēc iespējas ātrāk. Runājot par kaimiņa veiktajiem remontdarbiem, Brauna ir lakoniska – ūdens glāzē sacelta vētra.

Viktors arī mēģinājis uzrunāt kaimiņu.

Viktors

Es saņēmu brutālas atbildes. Mani vienkārši “atšuva”.

Dzīvokļu lietu eksperta komentārs:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm