tv3.lv

“Kamēr sieva cepa bērniem pankūkas, es pavadīju laiku pie datora” jeb kā kungs nolēma biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem izlozēt

Uzņēmums savā “Facebook” profilā piedāvā laimēt 2 biļetes uz Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu. Svētku organizatori aicina būt uzmanīgiem.

2018. gada 22. martā 14:34

Izlasot konkursa aprakstu, secināms, ka izlozes organizētāji ar Dziesmu svētku starpniecību vēlas vairot savu popularitāti. Svētku rīkotāji noliedz, ka piešķīruši biļetes izlozēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzņēmuma sociālā tīkla profilā ievietots ieraksts par konkursu, kurā izspēlē 2 biļetes uz Dziesmu svētku noslēguma koncertu. Pievienotajā attēlā redzams, ka katra biļete izmaksājusi 45 eiro.

“Bez Tabu” saņēma e-pasta vēstules no skatītājiem, kuri šaubās par šādas izlozes likumību, kā arī pauž bažas par biļešu izcelsmi.

Latviešu dižsvētku organizatori šādas izlozes neatbalsta un noliedz, ka uzņēmumiem piešķirtas biļetes konkursiem.

Eva Juhņēviča
Dziesmu un deju svētku izpilddirektore

Ņemot vērā, cik biļešu jautājums ir jūtīgs, mēs neesam piešķīruši biļetes izlozēm. Mēs paši šādus konkursus nerīkojam, arī mūsu partneri šādas aktivitātes neveiks. Tā var būt, ka uzņēmumi ir iegādājušies biļetes, bet mēs aicinām būt uzmanīgiem, jo biļetes var būt viltotas.

Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas vadītāja Signe Birne stāsta, ka inspekcija uzrauga tikai tās loterijas, kurās cilvēkiem ir jāveic iemaksa, jānopērk prece vai jāmaksā par pakalpojumu. Citos gadījumos nav jāsaņem atļauja, un ikviens brīvi var organizēt izlozes sev pieejamās platformās.

Biļetes tīmeklī izlozē jaunuzņēmums, kura pārstāvis Oskars Gavriševs laipni piekrīt tikties ar “Bez Tabu” un izstāstīt par izlozi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Oskars Gavriševs
uzņēmuma, kas organizē izlozi, pārstāvis

“Kamēr sieva bērniem cepa pankūkas, es pavadīju laiku pie datora, lai iestātos biļešu pirkšanas rindā. Man paveicās, ka dabūju biļetes jau 11:23. Redzējām, ka sabiedrībā ir liela ažiotāža par biļetēm, tādēļ mums kļuva neērti, ka mums tās ir. Nolēmām tās uzdāvināt mūsu portāla jaunajiem lietotājiem.”

Gavriševs raidījumam demonstrē pirkuma apliecinājumu, kā arī izlozei atvēlētās biļetes, kuras iegādājies par 90 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm