tv3.lv

“Vai tad tā caurlaide katru dienu jāatjauno? Es tā arī nesaprotu.” Pēc ārstēšanās rehabilitācijas centrā Jūrmalā ģimenei piemēro soda naudu

20. jūnijā 18:55

Raidījuma skatītāja Ieva ar meitiņu dzīvo Staicelē. Tomēr maijā uz divām nedēļām meitenes mainījušas dzīvesvietu – uz Jūrmalu, rehabilitācijas centru Vaivaros. Tā kā abas nav vietējās un Jūrmalā ir tikai ciemiņi, nokārtojušas caurlaidi, taču mājās viņas sagaidījis nepatīkams pārsteigums.

Ieva
neapmierināta ar Jūrmalas caurlaižu sistēmu

“Atnāca pavēste, ka mums ir uzlikts sods. Ka mums nav caurlaides. Un es domāju – ja reiz mēs esam rehabilitācijas centā reģistrējušies, vai tad tā caurlaide ir katru dienu jāatjauno? Es tā arī nesaprotu.”

Ieva saņēmusi 50 eiro sodu par to, ka ar meitu izbraukusi līdz veikalam – Kauguros. Ieva šokā ne tikai par saņemto naudas sodu, bet par informācijas neesamību kopumā – viņa uzskata, ka informācijas nav ne mājaslapā, ne kādos bukletos pašā rehabilitācijas centrā.

Jūrmalas novada domes pārstāvji, kuri gan satikt mūs laiku neatrod, uzsver, ka uzmanība jāpievērš pilsētas zonām.

Zane Leite
Jūrmalas valstspilsētas pārstāve

“Katrai jaunai dienai, kad tiek šķērsota īpaša režīma zona, nepieciešama jauna caurlaide. Ar vienas dienas caurlaidi iebraukt īpaša režīma zonā ir atļauts neierobežotu reižu skaitu tikai tajā datumā, kuram tā noformēta vai iegādāta. Īpaša režīma zona pilsētā ir apzīmēta ar ceļazīmēm ”Maksas zona”, kurām braucēji aicināti sekot līdzi.”

Jūrmalas pilsētas pārstāvji aicina Ievu vērsties Jūrmalas pašvaldības policijā. Ievai ir tiesības lēmumu pārsūdzēt.

Rehabilitācijas centra pārstāvji uzsver, ka informāciju atrast neesot grūti.

Ulrika Eistreiķe
NRC “Vaivari” Klientu apkalpošanas departamenta vadītāja

“Man liekas, ir tik daudz informācijas, kā var dabūt caurlaidi – gan iebraukšanas punktos, gan nopērkot internetā iepriekš. Braucot tieši uz medicīnas iestādēm, ir iespēja bez maksas iebraukt un uzturēšanās laikā lietot automašīnu. Tas viss ir internetā ļoti skaisti aprakstīts.”

Tā kā Ievas soda pārsūdzēšanas termiņš vēl nav beidzies, viņai ir visas iespējas no soda atbrīvoties! Jūrmalas pārstāvji gan atgādina vienmēr kārtīgi ar informāciju iepazīties mājaslapā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm