Ventspilī stipru lietavu laikā applūst galvenā iela, automašīnas uz priekšu netiek

Ventspilnieks Raivo braucis cauri pilsētas galvenajai ielai un tur arī palicis. Stipru lietavu laikā Lielais prospekts pārvērties gluži par upi, vairāki autovadītāji nav spējuši ielu šķērsot.

Šobrīd Raivo melnās krāsas “BMW” markas auto vairs nav piedabūjams pie dzīvības, tas jāved uz servisu. Jaunietis lielo peļķi nav pamanījis, turklāt bijis jau par vēlu griezties apkārt, kad attapies ūdenī.

Raivo ir tikai OCTA apdrošināšana, tādēļ pašam no savas kabatas būs jāsedz mašīnas remonts. Blakus mājas iedzīvotāja Vija tieši no dzīvokļa loga pati savām acīm redzēja, ka ūdens aizsniedzies līdz pat nama sienai un kā šoferi lielajā peļķē meklējuši auto numurzīmes.

Ventspilnieki ir pārliecināti, ka kanalizācijas šahtas nespēj aizvadīt ūdeni, tādā veidā ielas pārplūst.

Pašvaldība gan neko labot netaisās, šāda situācija, kā skaidro domes pārstāvis Andris Kausenieks, ir pavisam normāla. Pāris stundu laikā 21. augustā esot nolijusi gandrīz vai mēneša norma. Turklāt līdz šim nav saņemtas sūdzības no iedzīvotājiem par kādiem plūdu radītajiem zaudējumiem.

Arī meteoroloģe skaidro, ka Ventspilī biežāk ir novērojami nokrišņi, turklāt pilsētās iedzīvotājiem ir jārēķinās, ka ūdens vietām sakrājas.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm