“Viņi brutāli atlauza durvis!” Ādažos no telpām pretlikumīgi izliek iecienītu bērnu izklaides vietu

2022. gada 24. augustā 18:30

Linda pirms gada ar prieku vēra veļā durvis savam ilgi lolotajam bērnu izklaides centram “Sapņu zeme” Ādažos. Sapnis negaidīti salūzis sīkās lauskās, jo ēkas īpašnieks paziņojis, ka Lindai nekavējoties ir jāpamet telpas.

Linda atzīst, ka trīs mēnešu laikā, kā līgumā ir norādīts, būtu arī telpas pametuši, taču, tā kā viņa nepakļāvās uzstādījumiem, ēkas saimnieks pieņēmis drastiskus lēmumus. Vispirms telpās atslēdzis elektrību, taču sieviete nepadevās, viņa uzstādīja ģeneratoru.

Taču ar to viss nebeidzies – Linda bija šokā, kad redzēja, ka visas uzņēmuma mantas ir izliktas uz ielas. Iesaistīja savu juristu un izsauca kārtībsargus, lai fiksē, viņasprāt, nelikumīgo darbību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Linda
izmisumā

Tad, kad mēs teicām, ka cīnīsimies pretī, viņi prasīja, vai mēs saprotam, kas ir viņu uzņēmums un kas esam mēs. Lai mēs saprotam, kuru pusē nostāsies svaru kausi.

Lietā nesaistīts jurists Armands Logins, neredzot starp abām pusēm noslēgto līgumu, atzīst, ka no telpām īpašnieks var izlikt ātrāk par norunāto termiņu, ja ir bijuši kādi zināmi pārkāpumi.

Ēkas saimnieks telefonsarunā mums atzīst, ka izlicis Lindu no telpām, jo viņam bijis iemesls.

Jānis Birkāns
SIA “Zolitūde 34” pārstāvis

Šajā līgumā viens no līguma punktiem bija noteikts, ja nomnieks kavē maksu par kādu no rēķiniem vairāk nekā 21 dienu, tad mēs kā iznomātājs esam tiesīgi pārtraukt līgumu vienpusēji, bez līguma laušanas perioda. Šis nomnieks bija kavējis sešus rēķinus, ko arī mēs viņiem dokumentāli iesūtījām un norādījām rēķinu numurus. Mēs lūdzām viņus atbrīvot telpas 15 dienu laikā, viņi steidzamā kārtā samaksāja atlikušos rēķinus, kas bija parāds un uzskatīja, ka viņi nav parādā un ka šā līguma punkta prasība no mūsu puses nav spēkā.

Tomēr Linda gan noliedz, ka būtu kavējusi maksājumus, viņa uzskata, ka saimniekam bijis kāds cits iemesls, kāpēc tik steidzami vajadzējis izvākties. Iespējams, atrasts jau jauns īrnieks.

Linda nav gatava padoties, bet izcīnīt savu taisnību, tādēļ viņa vērsīsies tiesā.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm