“Viņš pateica, ka sen nav bijis un ļoti gribas!” Liepājas autobusu šoferis piedāvā pasažierei seksu par pieciem eiro

Liepājniece Dita vēlā sestdienas vakarā braukusi starppilsētu autobusā maršrutā “Liepāja-Nīca”. Kopā ar Ditu autobusā iekāpušas arī divas pusaudzes. Viņas izkāpušas pieturā pie Liepājas robežas. Tālāk sieviete autobusā palikusi viena. Nonākot galapunktā un izkāpjot no autobusa – šoferis pasažieri uzrunājis.

Dita savu ierasto autobusu nokavējusi, tāpēc braukusi ar konkrēto maršrutu, kura galapunkts ir desmit kilometru attālumā no viņas mājām. Viņas plāns bijis atlikušo ceļu mērot ar stopiem, kā esot darīts arī iepriekš. Izkāpjot ārā, šoferis Ditu uzrunājis un piedāvājis aizvest līdz mājām. Viņa piekritusi.

Dita
piedzīvojusi seksuālo uzmākšanos no autobusa šofera

Tā bija mūsu pirmā komunikācija. Viņš man prasīja, vai es dzīvoju viena, vai man ir draugs. Mēs iebraucām manā pagriezienā, viņš sāka braukt, bet man likās pārāk dīvaini, ka viņš mani ved tik tuvu mājām pa grants ceļu. Es izkāpu ārā, viņš saka: “Paga, paga. Iedod savu numuru.” Es pateicu, ka mani neinteresē attiecības. Tad viņš sāka raustīti runāt un pateica: “Ne jau attiecības, vienu reizīti. Lūdzu, lūdzu.” Viņš visu laiku teica: lūdzu, lūdzu. Viņš pateica: “Man sen nav bijis. Man ļoti gribas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dita skaidri un gaiši pateikusi, ka piedāvājums viņu neinteresē un sākusi iet uz mājām. Saņemot atteikumu, šoferis kļuvis vēl uzstājīgāks, piedāvājot naudu apmaiņā pret seksu.

Dita
piedzīvojusi seksuālo uzmākšanos no autobusa šofera

Viņš izsaucās par pieciem eiro. Tad es viņam prasīju: “Tu gribi seksu par pieciem eiro?” Viņš atbildēja, ka jā.

Uzzinot par notikušo situāciju, autotransporta direkcija nekavējoties sazinājusies ar Ditu un precizējusi informāciju. Tāpat uzsākta pārbaude par iespējamo neiekļaušanos reisā. “Liepājas autobusu parka” valdes priekšsēdētāja Anna Valtere informē, ka uzņēmums uzsācis iekšējo izmeklēšanu.

Anna Valtere
“Liepājas autobusu parka” valdes priekšsēdētāja

Pēc pieejamās informācijas secināts, ka autobusa vadītājs ir rīkojies nepieņemami. “Liepājas autobusu parks” ir atvainojies pasažierei un nekavējoties izbeidzis darba attiecības ar konkrēto autobusa vadītāju. Nepieciešamības gadījumā visa informācija pēc pieprasījuma tiks nodota Valsts policijai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Liepājas autobusu parka” valdes priekšsēdētāja neatklāj, kā notikusi iekšējā izmeklēšana un kādi bijuši autobusa vadītāja sniegtie paskaidrojumi. Likumsargi apstiprina, ka informācija par minēto situāciju ir saņemta un šobrīd amatpersonas skaidro notikušo.

Žurnāliste
Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm