tv3.lv

“Viņš teica, ka vairs nekad mūžā nespēlēs šos spēļu automātus!” Pēc negadījuma atrakciju parkā četrgadīgu zēnu nogādā slimnīcā

2021. gada 31. augustā 19:10

Rīdziniece Jolanta vēlējās vārda dienā iepriecināt savu četrus gadus veco dēlu Ralfu, tāpēc svētkus izlēma svinēt izklaides parkā. Taču lielā jautrība beidzās ar došanos uz slimnīcu!

Pirmdienas pēcpusdienā Jolanta ar ģimeni devās uz iekštelpu batutu parku “Jump Space”. Kad mazais puika ar draugiem izdauzījās pa batutiem, viņi izlēma izmēģināt arī turpat blakus esošos spēļu automātus.

Jolanta
Ralfa mamma

Sākumā mēs izmēģinājām spēļu automātu, kur virtuāli jābrauc ar mašīnu, ar to viss bija kārtībā. Otrais automāts bija tāds, kur jāturas ar rokām pie stūres un jāšauj pa mērķi. Sākumā Ralfs atrāvās no tā, domājām, ka nekas nopietns.

Ralfs ar tēti iemeta monētu un turpināja spēli, atkal puisēns atrāvās no automāta. Trešo reizi mēģinot, Ralfs dabūja strāvas triecienu! Jolanta par notikušo uzreiz informēja atbildīgo personu.

Jolanta
vēlas brīdināt citus vecākus

Trešo reizi elektrība iesita gan dēlam, gan vīram. Sitiens laikam bija spēcīgāks, jo Ralfs uzreiz sāka raudāt. Protams, spēli pārtraucām un izsaucām policiju, jo nešķita situācija normāla. Zvanīju uz automātiem norādīto telefonu, informēju viņus par notikušo, taču saņēmu atbildi, ka mans dēls pats ir vainīgs, jo visi nāk un spārda šos automātus, tāpēc šāda mācība.

Notikuma vietā ieradās gan policija, gan ātrā palīdzība, kura Ralfu nogādāja slimnīcā ar sirds pārsitieniem. Puika pēc pārbīļa esot naktī vairākas reizes cēlies un raudājis.

Atrakciju parks “Jump Space” atbildību par notikušo neuzņemas, jo spēļu automāti atrodas ārpus viņu teritorijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spēļu automātu SIA “Vesers Plus” pārstāvis

Bērns pirms tam, kas ir ļoti labi redzams video novērošanas kamerās, ir lēkājis pa batutu, viņam kājās bija zeķes. Viņš ar šīm zeķēm izskrēja ārā, kur atrodas spēļu iekārtas un pieķērās pie metāliska priekšmeta. Kā rezultātā notika statiskās elektrības izlāde, ko viņš no sevis izlādēja uz mašīnu, nevis atpakaļ. Kopā pie tā aparāta spēlēja gan viņa tēvs, gan bērns. Tur ir divi rokturi, tēvs nedabūja nekādu triecienu, bērns dabūja triecienu.

Firmas pārstāvis apstiprina, ka tik tiešām automāti nav bijuši pareizi pieslēgti, jo kāds esot nozadzis pagarinātāju! Kurš to nozaga, vēl skaidros. Šobrīd problēma ar elektrību esot novērsta.

Spēļu automātu SIA “Vesers Plus” pārstāvis

Šim konkrētajam aparātam bija kāds nozadzis pagarinātāja kabeli, kas iet uz rozeti. Tam kabelim bija jābūt ar sazemējumu, bet bija uzlikts kaut kāds parastais kabelis. Tad, kad pārbaudījām, mums pat prātā neienāca paskatīties, pie kā tas ir pieslēgts.

Lietu šobrīd izskata Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC), kā arī Valsts policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu.

Ance Rozīte
Valsts policijas pārstāve

Šā gada 23. augustā Valsts policijā tika saņemta informācija par negadījumu kādā izklaides parkā Rīgā, Krasta ielā, kurā cietusi persona. Uz notikuma vietu izbrauca Valsts policijas Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki, kā arī mediķi, kuri cietušo nogādāja medicīnas iestādē.

Par šo gadījumu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirknī ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process par miesas bojājumu nodarīšanas faktu, un šobrīd policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī PTAC jau ir apsekojis konkrēto vietu un gaida visus nepieciešamos dokumentus, lai izskatītu lietu. Taču vecākiem atgādina, ka vienmēr ir svarīgi ievērot visus atrakciju parku noteikumus un pārliecināties par bērna drošību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm