tv3.lv

Vīrietis sašutis: Nesu, lai ziedotu, bet galarezultātā manas drēbes ir tirdzniecībā!

Ikdienā aktīvi darbojas vairākas labdarības organizācijas, kurās tiek piedāvāta iespēja nevajadzīgām lietām dot otru elpu. Drēbes, mēbeles, sadzīves tehniku, bērnu preces un daudz citas lietas ir iespēja nododot konkrētos tam paredzētos punktos, lai vēlāk tās tiktu nogādātas ģimenēm, kurām nodotās lietas ir nepieciešamas.

2017. gada 14. jūlijā 7:57

Liepājnieks Kaspars atdeva sev nevajadzības drēbes Latvijas Sarkanajā Krustā. Tomēr pēc labā darba izdarīšanas sekoja nepatīkams pārsteigums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es nodevu sev nevajadzīgas drēbes kā ziedojumu un lūdzu, lai tās atdod ģimenēm, kurām tās ir nepieciešamas. Aizbraucot atkārtoti pēc nedēļas, manas drēbes bija izliktas tirgošanā! Vai tas ir likumīgi?

Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs Uldis Līkops informē, ka cilvēkam ir iespēja pateikt kategorisku pret nodoto drēbju tirdzniecību. Sarkanā Krusta darbinieki cilvēku vēlmes uztverot nopietni un ar lielu atbildību, tomēr mēdz būt reizes, kad netīši tiek pieļautas kļūdas.

Es pieļauju, ka tā ir kļūda no mūsu darbinieku puses!

Tomēr ģenerālsekretārs vēlas informēt, ka nauda, kura tiek saņemta no drēbju tirdzniecības, tiek tērēta telpu uzturēšanā – elektrība, siltums, telpu īre un darbinieku algu izmaksa ir galvenie tēriņi. Latvijas Sarkanais Krusts piedāvā ļoti draudzīgas cenas, tāpēc Līkops atzīst, ka bieži vien ar naudu, kura ir nopelnīta, neizdodas segt visus izdevumus.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm