Padomi no Zanes Krēsliņas ceļā uz veselīgām attiecībām ar ēdienu!

Biezpiena plāceņu recepti apzinātas ēšanas trenere Zane Krēsliņa ņem no savas grāmatas “Ēd un baudi”, kurā ir vienkāršas, veselīgas receptes un padomi, kā nebūt apsēstam ar kaloriju skaitīšanu. Ceļā uz veselīgām attiecībām ar ēdienu, grāmatas autore ir aktīva arī “Instagram” profilā un blogā, saviem sekotājiem popularizējot apzinātas ēšanas kustību un instrukcijas.

Zane Krēsliņa
apzinātas ēšanas guru

Viss, kas vajadzīgs plāceņu pagatavošanai, ir biezpiens, pavisam nedaudz miltu un ola. Tā ir laba izvēle vieglai un olbaltumvielām bagātai maltītei. Jāpiemin, ka jāizvēlas ļoti sauss biezpiens, lai tie labi turētos kopā. Man pašai plācenīšus patīk gatavot kā sāļo ēdienu, pierīvējot klāt sieru. Ir pierādīts, ka vairāk nekā 80 % gan diētas, gan Jaunā gada apņemšanās izgāžas. Ieteiktu koncentrēties ne tik daudz uz ķermeņa svaru, bet gan uz to, kādi cilvēki mēs gribam būt. Tā kā es cilvēkiem mācu par apzinātu ēšanu, tad neviens produkts nav aizliegts.

Atrodot zelta vidusceļu attiecībās ar ēdienu, svarīgi ir pasekot līdzi saviem ēšanas paradumiem un kultūrai.

Zane Krēsliņa
apzinātas ēšanas guru

Samazināt svaru ir viens no populārākajiem Jaunā gada apņemšanās mērķiem. Drīzāk vajag koncentrēties nevis uz to, ka vēlamies samazināt svaru, bet jāmēģina saprast, kur liekais svars ir radies. Es iesaku izmantot pilnīgi vienkāršas lietas, piemēram, ēst pie galda un nolikt malā telefonu ēšanas brīdī.

Arī apzinātas ēšanas trenere pati izmēģinājusi visdažādākās diētas, rezultātā tas beidzās vien ar pārēšanos un liekiem kilogramiem, to stāsta savā blogā un grāmatā.

Zane Krēsliņa
apzinātas ēšanas guru

Ķermenim ir nepieciešams paēst. Grāmatā var redzēt to laiku, kad es atvadījos no diētām, jo pirmās receptes ir vispār bez cukura, pēc tam jau receptēs pievienoju gan cukuru, gan miltus.

Sēžoties pie galda un baudot veselīgos biezpiena plācenīšus, Zane aicina ikvienu ieklausīties savās ķermeņa sajūtās un neieslīgt apburtajā diētu lokā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm