tv3.lv

Pazīstamo Latvijas Radio personību Ivonnu Markelovu cilvēki uz ielas neatpazīst. Viņa zaudējusi 100 kilogramus svara

Pēdējo divu trīs gadu laikā  “Latvijas Radio 2” moderatore Ivonna Markelova izmainījusies līdz nepazīšanai. Tie, kas viņu nav satikuši pāris gadus, šodien uz ielas viņu vairs nepazīst. Ivonna nokritusies svarā par 100 kilogramiem.

2019. gada 8. jūlijā 19:45

Ivonna bijusi apaļīga visu dzīvi. Jutusies laimīga tik un tā. Pat piedalījusies skaistumkonkursā “Pilnība 2011” un par savu svaru kompleksu nav bijis. Ka jāatbrīvojas no liekajiem kilogramiem, sapratusi, kad radušās veselības problēmas. Cīņa ar lieko svaru gan nav bijusi viegla. Izmēģinājusi dažādas diētas, lietojusi tabletes, adatu terapiju, psihoterapeita seansus un citas metodes, taču nekas nelīdzējis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atceras, ka pirms diviem gadiem svērusi 176 kilogramus. Pašas spēkiem izdevies atbrīvoties no 40 kilogramiem, tad lūgusi mediķu palīdzību. Beidzot cīņu ar lieko svaru uzvarējusi. Ivonna no 101 kilograma atbrīvojusies divu gadu laikā. Vēl esot kur tiekties, un gribētu panākt, ka sver 65 kilogramus. Tas esot viņas ideālais svars.

Kā izdevies panākt tik labu rezultātu, Ivonna uzsver, ka “viss ir galvā” un domāšanā. Ja ir motivācija un ļoti gribas zaudēt lieko svaru, tas esot iespējams. Jāēd veselīgi, mazas porcijas, daudz laika jāveltī fiziskām aktivitātēm.

Mūsdienās cilvēki daudz laika pavada pie datoriem, izmanto planšetes, telefonus, ir sēdošs darbs, ēd steigā, ir stress. Tas viss noved pie liekajiem kilogramiem. Daudzi ar to jūtas apmierināti un pieņem sevi tādu, kādi ir. Varot arī tā, bet Ivonna atzīst, ka tagad, kad viņai ir par simts kilogramiem mazāk, jūtas daudz labāk un daudz jaunāka. Arī veselība uzlabojusies.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm