tv3.lv

“Pēc 50 km no mašīnas visām malām sāka pilēt eļļa!” Sievietei “iesmērē” salūzušu auto

“Bez Tabu” skatītāja Ina pēc kopīga lēmuma ar vīru nolemj veco automašīnu nomainīt pret ko jaunāku, izskatot dažādus piedāvājumus sludinājumu vietnē ss.lv un šķiroties no vairāk nekā tūkstoš eiro!

Ina
jūtas apkrāpta

Tā kā mēs mašīnu pārrakstījām attālināti, es viņam sāku zvanīt un interesēties, kāpēc tādas problēmas un kas notiek. Viņš bija ļoti izbrīnīts, jo principā to mašīnu nav tirgojis. Viņš to ir noņēmis no uzskaites un samainījis pret citu mašīnu tādā pašā stāvoklī tam krāpniekam. Viņš izskaidroja, ka tā mašīna ir ļoti sliktā stāvoklī un nav braucama, pārpircējs atbildēja – nekas, nekas es ņemu.

Sirdī iekritusī “Saab” markas auto mašīna negaidīti izspēlē jokus! Ņemot vērā tehniskos defektus motorā, servisa darbinieki auto novērtē par trīs reizes mazāku summu!

Ina
jūtas apkrāpta

Izmēģināju izbraukt ar to mašīnu. Viss bija labi, bet beigās sanāca tā, ka no mašīnas visām malām sāka pilēt eļļa. Es ar viņu nobraucu aptuveni 50 km.

Deniss
mašīnas sākotnējais īpašnieks

Es domāju, ka tā mašīna ir gājusi pa rokām vairākas reizes, nu es domāju no “perekupa” uz “perekupu”. Tā ķēdīte tā arī aizgājusi. Tad beigās tā sieviete saka, ka tumšādains cilvēks viņai to ir pārdevis.

Pēc Inas norādītā tālruņa numura, mēs sazvanām daiļā dzimuma pārstāvi.

mašīnas pārdevējs

Kādu mašīnu? Kāda mašīna, kāda marka? Nē, mums nav tādas mašīnas. Mums vispār nav tādas mašīnas. Man ir “Volvo”, bet nav nekāds “Saabs”.

Ina
jūtas apkrāpta

1100 eiro man ir ļoti liela nauda. Sanāk, ka tā mašīna tagad ir jāatdod uz norakstīšanu. Cilvēks viennozīmīgi bija krāpnieks!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ivars Kazāks
jurists

Praktiski gadījumos, kas skar lietotus transporta līdzekļus, no juridiskās puses tur darīt neko nevar, jo ar mašīnu pircēja ir iepazinusies, redzējusi. Ja neņem līdzi speciālistu, nebrauc pie kāda dīlera-neko šeit darīt nevaram.

Savukārt pieredzes bagātais auto eksperts uzskata, ka atbildība šādos gadījumos ir gan pārdevēja, gan arī pircēja pusē!

Uģis Vītols
auto eksperts

Ja pircējam kaut kas nepatīk darījumā, uzreiz jāpievērš uzmanība tam, kas ir tie zemūdens akmeņi. Padomājam, pasēžam. Ļoti aizdomīgi ir ātrie skubinātāji. Esam uzmanīgi pret tādiem, tas ir uz krāpniecību virzīts pasākums no tirgotāju puses.

Civiltiesiska strīda gadījumā, kā tas ir šoreiz, gan jurists, gan auto ekspertiem var tikai ieteikt – ar pirkumu nesasteigt, pretējā gadījumā var palikt gan bez mašīnas, gan naudas!

Žurnāliste
Darbā raidījumā Bez Tabu nākas akceptēt izaicinājumu pilnu ikdienu. Žurnāliste rūpīgi iedziļinās dažādu nejēdzību risināšanā un veido stāstus par visdažādākajām tēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm