tv3.lv

Mirusi leģendārā Latvijas recepšu mamma Antoņina Masiļūne

98 gadu vecumā mirusi daudzu recepšu grāmatu autore Antoņina Masiļūne, kura mūža nogalē saskārās ar Rīgas domes birokrātijas līkločiem un nespēju palīdzēt grūtībās nonākušajiem iedzīvotājiem.

2019. gada 21. oktobrī 19:35

“Bez Tabu” jau vēstīja, ka 98 gadus vecajai kundzei reizi dienā nāca palīgā sociālais aprūpētājs. Kādā svētdienā pusi no dienas kundze pavadīja tualetē, nesagaidot aprūpētāja palīdzību. Aprūpētāja neesot ieradusies pat līdz nākamās dienas vakaram. Pēc šā negadījuma Masiļūnes kundzes stāvoklis strauji pasliktinājās, viņa vairs nevarēja ne paiet, ne parunāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgas domes Sociālā dienesta vadītājs Ervins Alksnis raidījumam norādīja, ka rindā uz pansionātiem gaida vairāk nekā 200 cilvēku. Pilsētas budžets ir nepietiekams, lai pienācīgu aprūpi nodrošinātu visiem, kuriem tā nepieciešama.

Pēc “Bez Tabu” sižeta Antoņina Masiļūne nedēļu pavadīja slimnīcā, jo naktī savās mājās izkrita no gultas, taču blakus nebija neviena, kurš varētu sirmgalvei palīdzēt. Pēc slimnīcas Antoņina Masiļūne tika pārvesta uz pansionātu Pāvilostā. “Bez Tabu” rīcībā esošā informācija liecina, ka sirmgalve pansionātā esot labi aprūpēta.

Antoņina Masiļūne no dzīves atvadījās 17. oktobrī. Atvadīšanās notiks 22. oktobrī Rīgas kremācijas centra Mazajā zālē plkst. 14.00.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm