tv3.lv

“Saturs pārsteidz!” Aptieka Bauskā īpašās iekārtās tirgo arī čipsus un gāzētas dziras

Bez Tabu saņem vēsti no baušķenieka Mārča, kurš neslēpj sašutumu par pilsētā redzēto.

Mārcis no Bauskas

Bijām diezgan vīlušies saistībā ar aptiekas tā sauktā vendomāta komplektāciju. Vēlu vakarā bija akūta nepieciešamība pēc pretiekaisuma līdzekļa. Aptiekas, protams, ciet, taču zinājām, ka pie aptiekas ir tāds aparāts. Bet tā saturs pārsteidza. Čipsi, limonādes, lielāko daļu no piedāvātā satura var mierīgi nopirkt benzīntankā jebkurā diennakts laikā. Bet tas, ko vajadzēja, nav.

Lai arī Mārcis no Bauskas nemaz nenorāda, kur tad atrodas aptiekas īpašās iekārtas, pielietojot dedukciju, atrodam meklēto mērķi.

Viens no “skapīšiem” tomēr nedaudz atgādina aptieku. Aiz stikla redzami kakla aerosoli, pretapaukstēšanās līdzekļi, Covid-19 un grūtniecības testi, prezervatīvi. Savukārt līdzās esošajā vendomātā vienīgais, kas varētu atbilst aptiekas sortimentam, ir dzeramais ūdens.

Uzrunāto iedzīvotāju viedokļi atšķiras, taču īpašas pretenzijas pret abās iekārtās izvietotajām precēm neviens neizvirza.

Medikamentu izplatīšanu Latvijā uzrauga Veselības inspekcija, taču, aplūkojot iekārtās redzamās preces, inspekcija uzsver, ka tās ir medicīniskās un higiēnas preces. Un tām ierobežojumu nav, proti, sīrupi, spreji, sūkājamās tabletes, uztura bagātinātāji, kas ir medicīniskās preces, var tirgot aplūkotajā veidā.

Atklājas, ka viena no iekārtām pie aptiekas Bauskā atrodas jau kopš pērnā gada ziemas. Aptiekāres Bez Tabu komentēt otrās iekārtas saturu gan atturas. Skaidrību viest varot vienīgi konkrētās aptiekas īpašnieks, kuru itin nemaz nemulsina piedāvātais preču sortiments.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ilmārs
aptiekas Bauskā saimnieks

Tie ir tirdzniecības automāti. Aptieka tirgo to, ko cilvēki pieprasa, vai ne. Aptieka ir iegādājusies automātu. Tā mēģina izdzīvot savos apstākļos, mēģina kaut ko paplašināt vai kaut ko ieņemt. Tas ir vienkārši sava veida kā reklāma vai kaut kas, kas uzrunā cilvēkus. Mēs gribējām kaut ko pamēģināt, un citi, kas mūs pazīst, teica, ja jums ies, tad mēs apskatīsimies.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm