tv3.lv

“Vai tiešām vienas bildes dēļ tā jāriskē?!” Aculiecinieku pārsteidz ļaužu pūlis pie apskates objekta Ogrē

2020. gada 2. decembrī 7:54

Gaidāmie Ziemassvētki un Jaungada sagaidīšana šogad būs krietni citādi. Neatkarīgi no dažādiem valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem Latvijas pilsētas tomēr kā katru gadu pošas svētkiem. Un pēc pirmās adventes sagaidīšanas “Bez Tabu” saņēma skatītāja vēsti no Ogres.

Sveiki! Svētdienas vakarā pārsteidza lielais cilvēku pūlis Ogrē. Lieli un mazi saskrēja pie tieši svētdien iedegtās Ziemassvētku dekorācijas – karietes ar zirgiem. Nekādas distances, un visi centās arī iesēsties karietē, lai nobildētos. Vai tiešām Covid-19 draudu laikā ir prātīgi pulcēties šādos baros, pat ja tas ir ārā? Vai tiešām vienas bildes dēļ nevar paciesties un nobildēties vēlāk? Tā kariete taču tur stāvēs vismaz līdz Ziemassvētkiem.

Veselības ministrija tomēr aicina iedzīvotājus ievērot distances ievērošanas pamatprincipus.

Oskars Šneiders
Veselības ministrijas pārstāvis

Mēs visi esam jau diezgan noguruši no visu drošības pasākumu ievērošanas, bet tas ir jāturpina darīt neatkarīgi no tā – vai mēs dodamies ikdienas gaitās uz darbu, uz mācībām, vai mēs esam atpūtā, vienkārši izejot laukā pastaigāties. Ja mēs redzam cilvēku drūzmēšanos – iekštelpās vai ārā, tad izvēlamies tur nedoties, ļoti cieši ar cilvēkiem nespiesties. Un vienalga, vai mēs runājam par kādu apskates objektu, vai vienkārši redzam, ka konkrētajā vietā ir vairāk cilvēku nekā tas varbūt būtu nepieciešams. Izvēlamies apskatīt šos objektus, bet darām to saprātīgi, nelienam pūlī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm