tv3.lv

Raimonds Vējonis: Es talkošu Skrundas pusē! Prezidents Lielajā talkā piedalīsies jau desmito reizi 

Kopš Lielās talkas pirmsākumiem prezidents Raimonds Vējonis ir talkotāju rindās. Šis gads nav izņēmums – saraksts ar darāmajiem darbiem esot jau gatavs.

2018. gada 29. martā 11:55

Prezidents talkā piedalīsies jau desmito reizi. Piedalīties projektā viņu motivējot apziņa, ka Latvijā ir vietas, kuras būtu jāsakopj. Šogad prezidents talkos Skrundas pusē, un kopā ar jaunsargiem sakops Oskara Kalpaka piemiņas vietu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Prezidents pozitīvi vērtē pēdējo gadu Lielās talkas jaunumu – ne tikai sakopt, bet arī labiekārtot vietas, kurās tas ir nepieciešams.

Lielās talkas organizatori cerēja, ka desmitā talka būs noslēdzošā un Latviju varēs ierindot starp zaļākajām valstīm pasaulē. Tomēr nospraustais mērķis nav piepildījies, tāpēc Vējonis aicina talku organizēt arī 2019. gadā.

Raimonds Vējonis

Raimonds Vējonis
Latvijas Valsts prezidents

Šajos gados mums nav izdevies izskaust to, ka sabiedrībā ir cilvēki, kas nav izglītojušies tik tālu, lai atkritumus šķirotu un izmestu tam paredzētajās vietās. Turpināt talkot – tas varētu būt jaunais izaicinājums!

28. aprīlī darba apavus kājās aus un bruņojušies ar darba instrumentiem, talkotāji pulcēsies visā Latvijā, lai īstenotu talkas nemainīgu devīzi – Latvijai būt zaļai.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm