Ralfam Eilandam labākā dāvana Ziemassvētkos būtu sniegs

Šodienas raidījumā Bez Tabu viens no sižetiem bija īpaši veltīts Ziemassvētkiem, kur Sabīne Svitiņa kopā ar dziedātāju Ralfu Eilandu un mūziķi no grupas Very Cool People Valteru Sprūdžu, un Kristīni Prauliņu parādīja, kā tad pareizi ir jācep piparkūkas.

2015. gada 10. decembrī 20:08

Eilands akcentē, ka vislabākās piparkūkas iznāk tad, ja tās ir gatavotas no sirds. Pavāru viens no galvenajiem darbiem pirms ēdienu gatavošanas ir roku dezinfekcija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc kārtīgas pirkstu izvingrināšanas mūsu šīs dienas varoņi varēja ķerties klāt iepriekš sagatavotiem mīklas pikučiem. Kā akcentē pavāri, jo plānāk tiks rullēta mīkla, jo kraukšķīgāks galaiznākums. Ralfs atzīst, ka mājās katrus Ziemassvētkus darbi tiek sadalīti, un katrs atbild par ko citu. “Kāds rotā eglīti, kāds kaut ko, bet ēšana ir uz mammu un vecmammu. Viņas taisa ļoti garšīgus dzērveņu pīrāgus.”

Foto

Kā aizkadrā atzina Eilands, viņam šogad dāvanas nevajag, labākā Ziemassvētku dāvana būtu sniegs. Viņam patīk sniegotās dienās iziet pastaigāties un vērot, kā cilvēki bauda ziemas priekus un bučojas kupenās.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm