tv3.lv

Neērts vilcienu kustības grafiks

“Problēma – pasažieriem neērts vilcienu kustības grafiks. Kad neērtības ir vakara stundās, tas vēl nebūtu nekas, taču, piemēram, virzienā no Saulkrastiem darba dienu rītā vilciens ir ar stundas intervālu – plkst. 6.57, nākamais ir plkst. 7.57, kuri pienāk Rīgā attiecīgi gandrīz pēc stundas. Ja man darbs sākas plkst. 8.30, tad jābrauc ar pirmo norādīto vilcienu. Minētais vilciens ir ar četriem vagoniem, kas Rīgas pilsētas robežās brauc jau pārpildīti. Tas saprotams, jo arī tiem, kuriem darbs sākas plkst. 9.00, ar nākamo transportu var jau nepaspēt,” tā Bez Tabu Sūdzību dēlī novērotu situāciju apraksta Igors.

2021. gada 10. septembrī 9:35

“Par COVID-19 noteikumu ievērošanu pie tādas drūzmas nav runas, jo arī visi logi vagonos parasti ir ciet. Pirms kāda laika biju kontaktējies ar AS “Pasažieru vilciens”, man tika atbildēts, ka pašlaik nav iespēju palielināt vilcienu sastāvu, jo vagonu neesot. Lūk, kad būs jaunie sastāvi, tad gan būs kārtība. Tiesa, man tā liekas, kad tas būs, nav zināms, pats “PV” reklamēja, ka sākums būs 2020. gadā,” turpina Igors.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Varu piebilst, ka dzīvoju Rīgas robežās – pie Mangaļu stacijas, turpmāk izmantošu tramvaju, lai tiktu līdz darbam, lai gan līdz tam jāiet tālāk un tas brauc ilgāk. Bet, ko darīt cilvēkiem, kuri brauc no tālākām vietām un kuriem nav alternatīva transporta? Visu šo situāciju ietekmē arī remontdarbi pie Sarkandaugavas pārvada un “RailBaltic” celšanas, kas apgrūtina autobusu un arī to pašu vilcienu satiksmi!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm