tv3.lv

Kāpēc jāmaksā par elektrību, ja to vispār neizmanto? Turklāt maksa no jaunā gada pieaugusi…

“Labdien! Man rodas jautājums par “Latvenergo” vai “Elektrum”. Īsti nezinu, pie kuras kompānijas vērsties,” raksta “Bez Tabu” skatītājs Pēteris.

2018. gada 13. martā 10:13

“Gadu atpakaļ noslēdzu līgumu ar “Elektrum”, kuri man pieslēdza elektrību, un par pieslēgumu piestādīja summu 30 eiro apmaksai [pieslēgums “Elektroenerģija ELEKTRUM UNIVERSĀLAIS maksa pēc patērētā – red.],” stāsta Pēteris, “tā kā es nedzīvoju Latvijā un neuzturos šajā dzīvoklī, elektrību neizmantoju jau kopš pagājušā gada, bet man tik un tā ir jāmaksā mēneša maksājums par elektrības pieslēgumu – tā saucamā maksa par pieslēguma nodrošināšanu. Mēneša maksa – 1,50 eiro. Šobrīd, sākoties jaunajam gadam, rēķins nāk jau 2,50 eiro, kurā iekļauts viens eiro par jaudas obligātā iepirkuma komponenti par pieslēgumu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jautājums! Vai viņiem ir tiesības pievienot kaut kādas mistiskas norēķinu summas, par kurām nav ne jausmas, vai ir par tām jāmaksā vispār, ja es jau gadu neesmu izmantojis nevienu kilovatu elektrības, bet jāmaksā šā vai tā par to!” vaicā Pēteris.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm