Pēc jauna kodu kalkulatora jābrauc no Ogres uz “Spici”!

“Vakar tiešām biju šokā. Savu iemeslu, uzskatu dēļ, negribu lietot smart ID, bet lietoju kodu kalkulatoru, lai izmantotu internetbanku. Paņēmu kodu kalkulatoru, ierīce nobloķējusies, File 83, spied, ko gribi, nemainās un nepazūd. Nu nekas, kas tad tur liels, jātiek pa fikso uz banku, lai samainītu!” savu stāstu Bez Tabu Sūdzību dēlī sāk Aija.

27. augustā 8:22

“Zvans “Swedbankai”, tā un šitā, jāpierakstās uz filiāli. Te nu sākas manu nervu un līdzekļu tērēšana. Filiāle Ogrē tika aizvērta. Ogre laikam maza pilsēta un novads arī maziņš. Kad vajadzēja ātri tikt uz banku agrāk, pieraksts arī bija nedēļām vai pat mēnesi uz priekšu. Dzīvajā rindā ejot, filiāle parasti bija pilna ar cilvēkiem, kas uz soliem, kas uz palodzes, kas stāv kājās pie durvīm. Tagad man uz izvēli piedāvā tuvāko variantu, “Spices” filiālē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu nopietni, no Ogres līst Rīgā iekšā līdz “Spicei” sastrēgumu stundā. Tad cikos man no Ogres jāizbrauc, lai tur laicīgi būtu un cikos būšu atpakaļ. Tad uz izvēli vairs tiek piedāvāts tikai nedēļas beigas. Nē, nu nopietni, kā tad lai strādā visu nedēļu. Prasu, kur vēl kāda filiāle ir, varbūt Aizkrauklē. Jā esot, tās man ir 55 minūtes, 43,7 km pie normālas satiksmes uz Rīgu vai (48 min 52,6 km) Aizkraukli.

Loģiski, ka izvēlējos Aizkraukli, ņemot vēl vērā, saucamo sastrēgumu laiku Rīgā. Esmu pārdomās, kam tā banka ir vajadzīga, ja viņa nav pieejama sasniedzamā attālumā, ko lai dara pensionāri un invalīdi, vai jaunieši. Visiem ir pietiekami līdzekļi aizkulties līdz filiālei?

Un tad odziņa visam, kodu kalkulators jāmaina – 12 eiro un tiks izsniegts citizen lieluma galda kodu kalkulators. Es atvainojos, bet nu nopietni? Man somiņā nav vietas tādam monstram. Tā nu pieslēgusi bezizvēles situācijā smart ID, braucu mājās un domāju, kam tad tās bankas vajadzīgas, lai es vairāk naudas tērētu. Piedodiet, 50 km nav mazs attālums. Un es nedzīvoju tālu laukos, dziļi mežā. Bet šobrīd valdībā tiek strādāts pie likumprojekta, kur plānots ierobežot vēl vairāk skaidrās naudas darījumus, tai skaitā aizliegt darbiniekiem izmaksāt algu skaidrā naudā, ar atsevišķiem iespējams izņēmumiem. Skaidru naudu vairs nevarēs, bet banka būs sasniedzama pēc nepieciešamības 50 km rādiusā. Fenomenāli vienkārši!” raksta Aija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm