Kā varam iepirkties “Elvi” Ogrē, ja pie preces norāda vienu cenu, bet pie kases jāmaksā vairāk?

“Labdien! Mani vakar šokēja “Elvi” veikala Brīvības ielā 15A, Ogrē, cenas neatbilstība ar kasē pieprasīto naudas summu!!!

2017. gada 24. februārī 11:06

Standarta cenas pie sulām 1,49 eiro – svītru kodi sakrīt, bet pie kases pieprasa maksāt 1,55 eiro, Kad iebildu par nekorektu cenu, tad atbildēja, ka varbūt cena esot mainījusies…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Teicu, ka jāpārdod pa tādu cenu – kāda norādīta pie preces, uz ko atbildēja – tas nav iespējams! Nepareizās cenas netika izlabotas – iespējams, turpina apkrāpt citus pircējus!

P.S. Kā mēs varam iepirkties “Elvi “Brīvības ielā 15A, Ogrē, ja pie preces norāda vienu cenu – pie kases pieprasa maksāt vairāk???”

Iesūtīja: Jānis

Foto

“Elvi” komentārs

Esam sazinājušies ar veikalu un noskaidrojuši situāciju. Lūdzam piedošanu pircējam par pārpratumu: situācija bija izveidojusies tāpēc, ka attiecīgajā dienā, kad bija jāmaina produkta cena, veikalā nebija pietiekams darbinieku skaits un šo cenu nepaguva nomainīt. Paldies pircējam par vērību – cena ir izlabota. Esam arī veikuši pārrunas ar veikala darbiniekiem un darīsim visu, lai šādas situācijas vairāk neatkārtotos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm