tv3.lv

Lūdzu, palīdziet tikt uz darbu un bērnam uz bērnudārzu! Paši nevaram tikt galā

“Labdien! Lūdzu palīdziet tikt uz darbu un bērnam uz bērnudārzā! Katru gadu pavasarī viens un tas pats! Cīnāmies jau 10 gadus par ceļu, bet izmaiņu nav. Kad sāka izcirst mežu, brauc lielās mašīnas, tā “izmaisīja” ceļu, ka braukt nav iespējams. Tagad vēl ļaunāk palika!

2017. gada 23. martā 16:03

Dzīvojam Daugavpils novada Kalkūnes pagasta Jaunsauliešos pašu mājā. Mūsu ģimenē ir divi bērni, vienam 7 gadi, kuram ir jāapmeklē pirmsskolas izglītības iestāde, un divu mēnešu vecs bērniņš, ar kuru ir jābrauc uz poliklīniku. Netālu no mums ir ģimene ar trīs mēnešu vecu bērnu un pensionāri, ka arī vasarnīcas – 72 mājas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākas remonta darbi uz ceļa trases A13, Daugavpils-Lietuvas robežas. SIA “Binders” ņem smiltis remontam netālu no mums. Lielas kravas mašīnas, kuras sver apmēram 30 t, brauc pa pagasta ceļu. Tagad ir tādi dubļi, ka mēs nevaram tikt ne uz darbu, ne bērnus aizvest uz poliklīniku un bērnudārzu. Cita ceļa mums nav.

Apmēram 2 km no ceļa uz pagasta bilances, kuru ekspluatē AS “Latvijas valsts meži” un iedzīvotāji, ir dubļi. Tālāk šis ceļš ir uz AS “Latvijas valsts meži” bilances, labā stāvoklī. Sanāk, ka mūsu pagasta pārvalde negrib neko darīt!?

Pirmdien vispār nevarējām izbraukt, mašīna grima dubļos. Šodien brauca greideris no SIA “Binders”, visus dubļus sabīdīja, sagrūda grāvī. Rīt brauks atkal kravas mašīnas, būs tas pats, neizbraukt. Daudzkārt lūdzam palīdzību pagasta pārvaldes loceklim, to nesaņēmām. Ko gaidīt tālāk​?!

Lūdzam palīdzību, jo paši nevaram tikt galā. Bērns neapmeklē bērnudārzu jau veselu nedēļu, uz darbu tik nevaram.”

Iesūtīja: Biruta

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm