tv3.lv

Konfektēs atradām tārpus!

“Sēdējām klasē un klasesbiedrs dalīja konfektes, jo viņam bijusi dzimšanas diena.”

2020. gada 9. martā 16:01

“Uz beigām, kad visi bija apēduši konfektes, atverot konfekti “Serenāde” klasesbiedrs tajā atrada tārpu. Cits klasesbiedrs, atvēra savu “Serenādi” un arī atrada arī tārpu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kas notiek?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Bruno.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāve Lineta Mikša sniedz komentāru par Bruno sūdzību.

Lineta Mikša
“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāve

Vēlamies informēt, ka “Orkla Latvija” prioritāte ir nemainīgi augsta produktu kvalitāte. Esam veikuši ievērojamus uzlabojumus ražošanas procesos un modernizējuši tos tā, lai viss atbilstu mūsdienu stingrākajiem kvalitātes standartiem. Papildus tam mēs sniedzam ieteikumus visiem iesaistīto pušu partneriem, kā produkcija ir jāglabā, lai tā netiktu pakļauta negatīvai ārējo apstākļu ietekmei. Lai arī mūsu piegādes ķēdē ir daudz drošības mehānismu, kas palīdz izsekot produkta kvalitātei no ražotnes līdz veikalam, diemžēl mēs nevaram ietekmēt un kontrolēt to, kas notiek, kad produkts atrodas veikalā vai nonāk pie patērētāja.

Neskatoties uz veiktajiem uzlabojumiem un pilnveidēm, nepareiza produkta uzglabāšana, mitrums, siltums, kā arī blakus esošie produkti, var pakļaut produkciju saskares riskam ar piesārņojumu. Piemēram, ja konfektes atrodas pat neilgu laiku blakus dārzeņiem, augļiem vai riekstiem, kas var sabojāties, pastāv risks, ka tie piesārņos blakus esošo saldumus.

Lūdzam sazināties ar mums un iesniegt informāciju par veikalu, kur produkts iegādāts, lai mēs varētu arī apsekot konkrēto veikalu un veikt pārbaudes, vai tajā ir ievērotas sanitārās normas, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot (+371) 67080361. 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm