tv3.lv

“Laimas” konfektes kļūst baltas!

“Vienmēr esmu pirkusi “Laima” Asorti konfektes kastē, garšīgas, viss fantastiski, bet vai tām ir jābūt baltām?”

2019. gada 21. martā 13:01

“Īsti nesaprotu, kas tas par baltumu pielipis? Termiņš ir labs, bet ēst negribas. Īsi un kodolīgi: “vai tā tam ir jābūt?”” vaicā Ivita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša skaidro, kāpēc “Laimas” konfektes kļuvušas baltas.

Lineta Mikša
“Orkla Latvija” komunikācijas direktore

Iesūtītajos attēlos ir redzams, ka šīs konfektes klāj balta sarma, kas ir dabīga šokolādes reakcija uz temperatūras svārstībām. Mainoties temperatūrai, šokolāde mazliet sasilst un pakūst, tādejādi reaģējot un izdalot kakao sviestu, kā arī dažreiz cukuru. Šī procesa rezultātā rodas balta kristālu kārtiņa, kas apliecina šokolādes dabīgo īpašību – izdalīt kakao sviestu pie temperatūras izmaiņām. Jo vairāk kakao produktu ir konfekšu sastāvā, jo vairāk kakao sviests ietekmē produktu, reaģējot uz apkārtējās vides apstākļiem – temperatūru un mitrumu. Konfektes, kuras klāj balta sarma nav kaitīgas veselībai un ir pilnībā drošas lietošanai uzturā.

Tāpat Lineta Mikša papildina, ka uzņēmuma prioritāte vienmēr ir nemainīgi augsta produktu kvalitāte. Gadu laikā uzņēmums veicis ievērojamus uzlabojumus ražošanas procesos un modernizējuši tos tā, lai viss atbilstu mūsdienu stingrākajiem kvalitātes standartiem. Papildus tam uzņēmums sniedz ieteikumus visiem iesaistīto pušu partneriem par to, kā produkcija ir jāglabā, lai tā netiktu pakļauta negatīvai ārējo apstākļu ietekmei, tostarp straujām temperatūras izmaiņām. Lai arī piegādes ķēdē ir daudz drošības mehānismu, kas palīdz izsekot produkta kvalitātei no ražotnes līdz veikalam, diemžēl uzņēmums nevarot ietekmēt un kontrolēt to, kas notiek, kad produkts atrodas veikalā vai nonāk pie patērētāja. “Mēs atvainojamies klientei par sagādātajām neērtībām un aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot (+371) 67080361,” aicina Lineta Mikša.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm