tv3.lv

“Lido” maldina klientus, lai akciju pārvērstu sev izdevīgā pārdošanas procesā!

“25.02.2019 veicot pirkumu AS “Lido” Lielirbes ielā 29, Rīgā, kasiere piešķīra kuponu ar 50% atlaidi visiem ēdieniem, kuru izmantot var 28.02.2019, kurā netika norādīta precizējoša informācija par to, kurā no filiālēm atlaide būs spēkā.”

2019. gada 5. martā 16:01

“28.02.2019 veicot pirkumu AS “Lido” Lielirbes ielā 29, Rīgā, kasiere norādīja, ka šāds kupons esot spēkā tikai, ja pirkums tiek veikts Krasta Lido, par ko es netiku informēta ne 25.02.2019, ne arī kuponā norādītajā informācijā, kā arī izkārtnes pie Lido ieejas neliecināja par šāda fakta esamību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka Lido apmeklēju ar regularitāti 5x nedēļā, kā rezultātā šodien sastopoties ar šādu situāciju, kur viennozīmīgi ne es vienīgā tiku maldināta, rodas negatīvs priekšstats par uzņēmumu.

Ņemot vērā arī faktu, ka vairākas reizes tika manīti arī neliela izmēra tarakāni, staigājot pa šķīvjiem, kurus izmanto apmeklētāji, un fakts vienmēr ir ticis noklusēts, jo attieksme no darbinieku puses ir bijusi pozitīva un atsaucīga (kas pierādījās arī šodien, kur kasieres neskaitāmas reizes atvainojās klientiem par radušos situāciju), tad PVD netika iesaistīts, bet turpmākā komunikācija ar mani šo lietu varētu arī mainīt, jo pielikumā varētu būt arī publiski pieejams šķīvis ar tarakānu pusdienu vietā un Lido cenu zīmēm blakus.

Interesanti, ka pusdienas laikā zāles vadītāja steidza novākt lielās izkārtnes, kur bija norādīts augstākminētais piedāvājums.
Uzskatu, ka akcija “28.02. Izēšanās diena”, ir publiska klientu maldināšana, lai akciju pārvērstu sev izdevīgā pārdošanas procesā – klienti pērk dārgākus produktus, lai iegādātos tos ar 50% atlaidi, bet rezultātā kasē ir jāmaksā pilna summa,” ziņo Ivita.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm