tv3.lv

Zefīru kastē trūkst viena gardā našķa. Zefīru cienītāja saskumusi un vīlusies

“Labdien! Vēlējos pastāstīt un parādīt, ka rakstītajam ne vienmēr var ticēt. Dzimšanas dienā man uzdāvināja “Laima” zefīru dāvanas iesaiņojumā, uz kura skaidri rakstīts, ka kastītē ir 12 mini zefīri,” raksta “Bez Tabu” skatītāja Inese.

2018. gada 23. martā 9:23

“Kad ar ģimeni sākām dalīt, lai katram sanāk pa trim, izrādījās, ka kastītē ir nevis 12, bet tikai 11 zefīri. Viens iepakojums bija aiztaisīts kā pārējie, bet tukšs,” raksta Inese, “fotogrāfijās var redzēt, ka trīs zefīri ir apēsti, bet viens ir neattaisīts un pavisam plakans.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kāpēc “Laima” maldina patērētājus, vai saldumu kastēs tiek speciāli likts mazāks skaits zefīru vai konfekšu nekā norādīts uz iepakojuma? Vai es kā pircējs varu paļauties, ka, atverot “Laima” konfekšu kasti, nerēgosies pretī viens vai divi tukši konfekšu caurumi?” vaicā Inese.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” komentārs par publicēto sūdzību 

“Mēs patiesi atvainojamies Inesei par radušos situāciju! Kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte. Ik dienu mēs veicam produktu kvalitātes kontroli, kurā pārbaudām to sastāvu, svaru un iepakojumu. Analizējot fotogrāfiju, varam secināt, ka šis iepakojums ir aizvērts, bet zefīrs iepakojumā nav ticis ievietots cilvēcīgas kļūdas rezultātā,” Bez Tabu raksta uzņēmuma pārstāve, “kā atvainošanos par sagādātajām neērtībām, vēlamies Inesei dāvāt sveicienu no “Laimas”.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm