tv3.lv

Sloka‑Rīga maršruta taksometros vadītāji neieslēdz sildītāju, kaut arī ārā ir ‑15!

“Labdien! Dzīvoju Jūrmalā, Kauguros. Man ir divi stāsti. Pirmais: maršruta taksometros Sloka-Rīga (“Liepājas autobusu parks”) vadītāji neieslēdz sildītāju, kaut arī var būt pat -15, un ledus vienkārši krīt no logiem salonā. Sūdzības neko nedod, vadītāji to dara ekonomijas dēļ, jo viņiem nav stabilas algas, tikai plāns!

2017. gada 13. janvārī 13:38

5 reizes nedēļā braucu no Kauguriem uz Rīgu uz darbu un atpakaļ. Brauciens ilgst stundu un maksā 2,05 eiro. Viņiem ir 2 auto ar sildītājiem pa korpusa sāniem, un tad tie šo apkuri ieslēdz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet citās mašīnās ir krāsniņa salona sākumā un zem sēdekļa ceturtā rindā, bet tie nekad nedarbojas. Protams, ka vasarā viņi neieslēdz arī to ventilāciju.

Un galvenā tēma: “Jūrmalas namsaimnieks” iekļauj rēķinā summu par “paveikto remontu” katru mēnesi (nomainīja logus), summu par “nākamo remontu” jau ilgu laiku. Veica kādu mistisko lifta remontu, kuru neviens nepamanīja, par ko savāca naudu arī no manis (1. stāvs).

Katru mēnesi pāris dienas mums nav karstā ūdens, bet mēs maksājam par cirkulāciju, un, lai varētu ātri nomazgāties, var dabūt ūdeni apmēram 20-30 g, lietot krānu vārīta ūdens stāvoklī, un arī maksājot pēc tam kā par ļoti karstu ūdeni (tarifi Jūrmalā ir apmēram 13 eiro par kubikmetru).

Kad zvanu, “Jūrmalas siltums” un “Katlu māja” teic, ka neko nezin, bet “Namsaimnieks” katru reizi “atklāj”, ka spiede uz siltumtrases krīt, koka skaida dziest, un, lai to aizkurinātu, vajag divas stundas, bet reāli – 1-3 dienas.

Vakar saņēmām vēstuli no “Namsaimnieka”, ka decembrī viņi nomainīja aukstā ūdens mezglu, kas bija avārijas stāvoklī, kas izmaksāja 3,500 eiro un nākamā rēķinā būs iekļauta summa par to – 50 eiro. Tātad, 50 eiro reiz 70 dz. = 3,500 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plastmasu trompetes gabals un dažas darba stundas maksā tādu naudu? Par ko mēs katru mēnesī maksājam naudu rezerves fondam un uz nākamo remontu, kāpēc viņi nevar ņemt to naudu no turienes? Vai negribas iztukšot savu kabatu?

Pirmo reizi rakstu jums, nezinu, vai tas būs jums interesanti vai nē, bet jūtu, ka tajā birojā notiek korupcijas lietas. Paldies!”

Iesūtīja: Jūlija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm