Vai tiešām “Origo” apsardze un “Hesburger” darbinieki ir tik vienaldzīgi pret regulārajiem apmeklētājiem, ja reiz nekas netiek risināts?

“Labdien! Šī ir jau otrā reize neilgā laikā, kad, izlemjot papusdienot “Origo” lielveikala “Hesburger” ātrās ēdināšanas ieskrietuvē, to neizdaru. Iemesls ir šāds – pirmajā reizē starp retajiem apmeklētājiem uz galdiņiem izgūlušies bija divi ne pārāk adekvāti smaržojoši “kungi”, kuri bija izvēlējušies pagulēt, tāpat viens apreibis vīrietis mēģināja izlavierēt starp galdiņiem, traucējot apmeklētājiem.

2017. gada 9. februārī 9:07

Otro reizi jau atkal mani sagaidīja nepatīkama izskata, higiēnas un kondīcijas cilvēks, kurš acīmredzot kavēja savu laiku. Izlēmu informēt par situāciju apsardzi, jo “Hesburger” apkalpojošais personāls nelikās traucēti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pieminēšu arī to, ka neviens no šiem kungiem nepusdienoja, tikai kavēja laiku – sildījās. Pieejot pie apsarga, kurš atspiedies pret saldētavu “Narvesen” kioskā “Origo”, dzirdēju atrunu: “Pie mums tā ir pieņemts. Viņiem neko nevar izdarīt”.

Viņš atteicās uzmeklēt kādu no viņiem un aicināja mani situāciju ignorēt. Rīcību nesagaidījusi, devos pie cita apsarga, kurš, uzklausot situāciju, apsolīja to risināt. Diemžēl, ejot ārā pēc pusstundas un ielūkojoties “Hesburger” ēstuves logos, nepatīkamā aina nebija mainījusies.

Šoreiz jautājums – vai TIEŠĀM “Origo” apsardzei un vadībai ir tik vienaldzīgi viņu regulārie apmeklētāji, ja reiz šī problēma netiek risināta?

Ir acīmredzams, ka šie nelūgtie viesi atnākuši nevis papusdienot, bet gan sasildīties/pagulēt un aizbiedē citus apmeklētājus, kuri nevēlas pusdienot viņu klātbūtnē, nepatīkamā gaisotnē.

Es vairs šajā “Hesburger” ēstuvē nebūšu sastopama un ticu, ka neesmu vienīgā, kas turpmāk izvēlēsies pusdienot citur.”

Iesūtīja: Dārta

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm