Valdim Kalnozolam būtu jāatvainojas visas sabiedrības priekšā par šādu aizvainojošu izteikumu!

“Labdien, mīļais Bez Tabu. Esmu sašutuši par vienu lietu. Man kā Latvijas pilsonei bija ļoti aizvainojoši dzirdēt Valda Kalnozola izteicienu, kas tika rādīts sestdienas TV3 Ziņās. Droši vien es neesmu vienīgā aizvainotā par viņa bezkaunīgo atbildi uz uzdoto jautājumu. Lai saprastu, par ko runāju. Īsumā runa bija par degvielas kompensāciju deputātiem.

2017. gada 13. februārī 12:28

Es, protams, uzskatu, ka neko viņiem kompensēt nevajag, jo tomēr saņem lielas algas. Kad Kalnozola kungam uzdeva jautājamu šajā sakarā, viņš atbildēja: viņš ASV ar savu deputāta algu skaitās trūcīga persona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No tā izriet, ka tāpēc viņam būtu jākompensē šī degviela. Kas tieši mani aizvaino. Man mēnesī pēc rēķinu nomaksas jādzīvo ar 100 eiro mēnesī plus vēl man ir bērns, kas ir jāuztur. Kā viņš atļaujas ko tādu teikt, ka alga viņam esot par mazu, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju ir uz nabadzības sliekšņa.

Viņš saņem pietiekami lielu algu, daudzi pat nesaņem trešdaļu no tā, ko saņem viņš. Es uzskatu, ka viņam būtu jāatvainojas visas sabiedrības priekšā par šādu aizvainojošu izteicienu.

Jo tas nav pieņemami, ka savu algu viņš salīdzina ar citas valsts ekonomisko situāciju, jo šeit tomēr ir Latvija un daudzi var tikai sapņot saņemt kaut pusi no tā, ko saņem šis kungs, kurš budžeta pieņemšanas laikā guļ un par to viņam maksā.”

Iesūtīja: Guna

Video – Tv3 ziņas

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm