tv3.lv

“100 punkti, ka būs avārija!” Ziņo par bīstamu krustojumu, kurā no abām pusēm braucošajiem ir galvenais ceļš

Autovadītājs “Bez Tabu” ziņo par kādu absurdu un bīstamu situāciju. Vietā, kur autovadītāji no Lubānas apļa nogriežas uz Kaivas ielu, ir ceļa zīme “Galvenais ceļš”, tātad pa Kaivas ielu braucošajiem dota priekšroka. Savukārt vietā, kur iela krustojas ar vēl ekspluatācijā nenodotu ceļu, galvenais ceļš dots arī autovadītājiem, kas pārvietojas pa jaunuzbūvēto ielu.

2019. gada 18. oktobrī 9:15
Zvans “Bez Tabu” atbildētājā

Pašam acu priekšā gandrīz bijušas četras ne frontālas, bet gandrīz lielas sadursmes. Jo uz vecā ceļa, kas ir Kaivas iela, ir galvenais ceļš vēl joprojām, bet uz jaunā ceļa, Dzelzavas, kas nāk no “Lidl” loģistikas, arī ir galvenā ceļa zīme, abiem ir galvenais ceļš un smuki tur var “sabučoties”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceļš, kas ved gar topošo mazumtirgotāja “Lidl” loģistikas centru, vēl nav nodots ekspluatācijā, lai gan vizuāli šķiet, ka ielas būvniecības darbi jau pabeigti. Pagaidām skaidri nav zināms arī ielas nosaukums, taču navigācijas lietotnē “Waze” tas nodēvēts par Dzelzavas ielas turpinājumu. Ziņotāja norādītā bīstamā vieta ir jaunuzbūvētās un Kaivas ielas krustojums.

Lai gan pirms darba dienas beigām satiksmi krustojumā nevarētu saukt par intensīvu, Ziedonis un Nadja, kuri dzīvo blakus krustojumam, konkrēto vietu vēro ar bailēm. Arī atļautā braukšanas ātruma ievērošana autovadītājiem bieži klibojot un novērotas vairākas bīstamas situācijas.

Ziedonis
dzīvo blakus “galvenajam” krustojumam

Smagās mašīnas tur ved cementu, tur jau kustība notiek, citi piebremzē, bet zīmes, ka jādod ceļš, aizklātas. Tur uz apdzīšanu no rītiem iet, tā kā 100 punkti, ka tur būs avārijas. Kamēr vēl pieradīs, ka tur ir jādod ceļš. Braucot no Ēvalda Valtera ielas, var apbraukt sastrēgumu.

Rīgas domes Satiksmes departamentā norāda, ka iela, kas būšot Ēvalda Valtera iela, šobrīd ir būvlaukums un pagaidām arī grūti prognozēt, kad tā tiks nodota ekspluatācijā, pagaidām pa to pārvietoties drīkst tikai investori.

Ilze Dimante
Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Tur būvžogs ir, un acīmredzot vārti nav aizvērti, bet tiem jābūt ciet, jo tas ir būvlaukums. Būvnieki ir pasteigušies un uzstādījuši zīmes, bet tās nav aizklātas, esam lūguši to novērst. Tāpat esam lūguši uzstādīt no Ēvalda Valtera ielas uz Kaivas ielu pagaidu ceļa zīmi “Dodiet ceļu”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad būvobjekts tiks nodots ekspluatācijā, tiks mainīta satiksmes organizācija un Kaivas iela vairs nebūs galvenā iela.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm