tv3.lv

Ārvalstu diplomātu nebeidzamā bezkaunība! Īsā laikā pieķerts jau kārtējais "invalīds"

Diplomātu auto jau kārtējo reizi pieķer, klaji ignorējot ceļu satiksmes noteikumus. Īsā laika periodā fiksēti divu vēstniecību spēkrati, kuri novietoti stāvvietās, kas paredzētas cilvēkiem ar invaliditāti.

2018. gada 7. martā 19:39

“Bez Tabu” pirms nedēļas stāstīja par Uzbekistānas vēstniecības automašīnu, ar kuru pārvadā šīs Vidusāzijas valsts vēstnieku Latvijā. Tā iemūžināta brīdī, kad rupji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus: lielveikala stāvlaukumā aizņem divas (!) stāvvietas, kas paredzētas cilvēkiem ar invaliditāti. Lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par šo nekaunību nepatīkami bija pārsteigti arī Ārlietu ministrijas pārstāvji, kuri jau kārtējo reizi apņēmās izsūtīt notu vēstniecībām, tādējādi mudinot vēlreiz pārdomāt savu rīcību un atgādinot, ka mūsu valsts likumi ir jāievēro.

Tā vien šķiet, ka Ārlietu ministrijas aicinājumā nav ieklausījušies Spānijas vēstniecības pārstāvji, kuri vien nedēļu pēc tam, kad bezkaunībā pieķēra Uzbekistānas diplomātus, arī bija novietojuši spēkratu neatļautā vietā, jau atkal stāvvietā, kas paredzēta cilvēkiem ar invaliditāti.

Spānijas diplomātu spēkratu, apstājušos neatļautā vietā, iemūžināja “Bez Tabu” komanda. Turpinājumā lasāma raidījuma žurnālista saruna ar Spānijas vēstniecības pārstāvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spānijas vēstniecības pārstāve: Situācija ir tāda, ka automašīna konkrētajā stāvvietā neatradās ilgāk par divām minūtēm. Konkrētajā situācijā bija nepieciešams steidzami doties uz aptieku. Turklāt automašīna darbojās, tajā atradās šoferis, kurš nepieciešamības gadījumā automašīnu būtu pārvietojis. Mēs atvainojamies par radušos situāciju, bet nu tāda bija tā situācija.

Žurnālists: Jā, bet tas nav attaisnojums. Nedrīkstēja tur apstāties.

Spānijas vēstniecības pārstāve: Mēs vēlreiz atkārtojam: atvainojamies par šo situāciju! Automašīna darbojās, tā tur atradās ne ilgāk par divām minūtēm, turklāt tajā atradās šoferis.

Žurnālists: Vai [Spānijas] vēstniecības darbiniekiem bieži šādi “paslīd kāja”?

Spānijas vēstniecības pārstāve: Vairāk komentāru attiecībā par šo situāciju no mūsu puses nebūs. Paldies par jūsu ziņu!

Žurnālists: Es vispārīgi prasu. Ne tik… (Spānijas vēstniecības pārstāve pārtrauc sarunu)

Žurnālistam neizdodas uzzināt, vai jau iepriekš Spānijas diplomāti pārkāpuši ceļu satiksmes noteikumus, jo vēstniecības pārstāve sarunu pārtrauc pusvārdā, pat neatvadījusies.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm