tv3.lv

Autovadītāji sašutuši par konstrukciju brauktuves vidū Kārļa Ulmaņa gatvē

2021. gada 25. augustā 19:30

Autovadītāji sit pie trauksmes zvana – braukšana pa Kārļa Ulmaņa gatvi kļuvusi bīstama.

Autovadītāji sašutuši par izveidoto “saliņu” uz brauktuves. Tās dēļ Kārļa Ulmaņa gatvē pie satiksmes pārvada uz Jūrkalnes ielu regulāri notiekot avārijas.

Jānis
autovadītājs

Es braucu garām un nofilmēju. Redzams, kā mašīna ietriekusies dīvainajā saliņā, vai kas tas par idiotismu tur ir. Tur katru dienu ir pa avārijai. Cik ilgi viņi turēs to?! Tā ir tāda stabiņu invāzija “pro” izpildījumā. Kas tagad Rīgā notiek?

Autovadītājs Maksims stāsta, ka divu nedēļu laikā redzējis jau trīs avārijas, kas izraisījušās dīvainās saliņas dēļ. Tā izveidota brauktuves vidū. Ja Eiropā uz autoceļiem tiekot veikti remontdarbi, tad brīdinājuma zīmes esot izvietotas jau vismaz kilometru iepriekš, lai autovadītājus brīdinātu laikus, bet te vien pirms šķēršļa ir ceļazīme, ka notiek remontdarbi un ir ātruma ierobežojums.

“Rīgas tiltu” pārstāvis skaidro, ka uz ceļa notiekot remontdarbi, lai novērstu satiksmes pārvada dzelzsbetona konstrukciju bojājumus un atjaunotu stiegrojumu. Lai to paveiktu, nācies izveidot savdabīgo saliņu jeb īpašu konstrukciju uz Kārļa Ulmaņa gatves brauktuves. Projekts esot saskaņots ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.

Autovadītājiem jārēķinās, ka remontdarbi Kārļa Umaņa gatvē pie gaisa satiksmes pārvada uz Jūrkalnes ielu notikšot līdz novembra vidum.

Lai novērstu ceļu satiksmes negadījumus un lai uzlabotu satiksmes drošību, ja būs nepieciešams, Kārļa Ulmaņa gatvē tikšot uzstādītas vēl papildu ceļazīmes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm