tv3.lv

BMW un VOLVO īpašnieki var atviegloti uzelpot, par zagļu iekāres objektu kļuvusi cita automarka!

Vēl pērnā gada izskaņā Bez Tabu redakcijā tika saņemts daudz autovadītāju sūdzību, ka nav glābiņa no auto zagļiem un demolētājiem, kuri īpaši iecienījuši VOLVO markas automašīnu lukturus. To, ka VOLVO un BMW X5 markas automašīnas ir riska grupā, toreiz apstiprināja arī Valsts policija. Tagad auto zagļi esot pārorientējušies un pievērsušies Hyundai zīmola automašīnām.

2016. gada 18. augustā 13:17

Apdrošinātājs BALTA apliecina, ka salīdzinoši īsā laika posmā saņemti jau trīs atlīdzību pieteikumi tieši par Hyundai zīmola automašīnu zādzībām par kopējo apdrošinājuma summu 88 500 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja vēl pērn Hyundai automašīnas nebija zagļu iekārotāko auto sarakstā, šogad situācija ir mainījusies – šā gada pirmajos sešos mēnešos Latvijā nozagtas vairāk nekā 10 Hyundai zīmola automašīnas. Tiesa, zagļu interese lielākoties ir saistīta ar diviem konkrētiem zīmola modeļiem – ix35 un Santa Fe, kas jaunāki par 2012. gadu.

Foto

Ja automašīnas īpašnieks nolēmis uzstādīt papildu drošības sistēmu, apdrošinātāji uzstāj, ka vērts pakonsultēties ar viņiem, lai noskaidrotu, kuras pretaizdzīšanas sistēmas būtu efektīvākās konkrētajā situācijā, jo apdrošinātāji regulāri analizē zādzību tendences un zagļu izmantotās metodes, lai rastu piemērotākos drošības sistēmu risinājumus.

Savukārt Bez Tabu pieredze un veiktie eksperimenti apliecina, ka jāpiedomā ne vien pie tā, kur ikdienā tiek novietota automašīna, bet arī pie mantām, kas tiek atstātas spēkrata salonā īpašnieka prombūtnes laikā.

Skaties video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm