tv3.lv

"Būs šausmīgi sastrēgumi!" Sarkandaugavā par pusotru mēnesi kavējas būvniecības darbi

Lauris ikdienā pārvietojas maršrutā Vecmīlgrāvis-Sarkandaugava un novērojis nebūšanas Viestura prospekta posmā, kur it kā norisinās ceļa remontdarbi.

Šogad būvobjektā kāds celtnieks iemaldījies vien retu reizi. Sākotnēji bija paredzēts, ka pēc tehnoloģiskā pārtraukuma darbi atsāksies aprīlī, taču tie nesākās arī maijā. Būvdarbiem būtu jānoslēdzas rudenī, taču šobrīd paredzēta kavēšanās ar pusotra mēneša nobīdi.

Sākoties pludmales sezonai, sastrēgumi tikai palielināsies, jo šī ir galvenā artērija, kas galvaspilsētas peldētājus nogādā Vecāķu pludmalē.

Lauris
norūpējies par ceļu stāvokli

Nekas te netiek darīts. Teica, ka būs darbi, bet nekas te nenotiek. Pilnīgi nekas. Šeit ir sastrēgumi. Vakarā virzienā uz Vecmīlgrāvi, no rītiem virzienā uz centru. Braucot uz Vecmīlgrāvi, var redzēt, ka viena josla jau ir plaisās. Šeit ir jāpārkārtojas, lielākā daļa mašīnas laiž rindas vidū, nojaucot rāvējslēdzēja principu. Būtībā vaļā ir tikai otrā josla, pirmā josla ciet.

Būvdarbu zonā ceļa stāvoklis nav tas labākais, turpinot Latvijas tradīcijas – likt vadītājiem ciest. Satiksmes departamentā norāda, ka būvdarbi tūlīt atsāksies. Būvnieks un vietvara nevarēja vienoties par to, kuram jāuzņemas segt būvdarbu sadārdzināšanās daļa. Tas kavēja darbu atsākšanos pēc tā saucamā tehnoloģiskā pārtraukuma ziemā.

Šoferīšiem gan nav cerību tikt pie kvalitatīva pagaidu seguma būvniecības laikā.

Lelde Rudzika
RD Satiksmes departamenta pārstāve

Nu ir rasta vienošanās par būvdarbu atsākšanu. Vēl ir pāris lietas, kas tiek izrunātas. Darbi vēl ir procesā, savest ceļu kārtībā, kamēr atsākas darbi, būtu nelietderīga līdzekļu izlietošana. Īpaši šajā objektā, kur problēmas ir ilgstošas, tiek rasts kompromiss sadārdzinājuma kontekstā.

Būvdarbiem būtu jānoslēdzas rudenī, taču šobrīd paredzēta kavēšanās ar pusotra mēneša nobīdi.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm