Ceļu uzturētāji pie Mālpils "pazaudē" piecus kilometrus

2021. gada 25. novembrī 9:35

Severīna kungs visai nesen iegādājies īpašumu Zaubes pusē un nu pamanījis, ka tur izvietotās ceļazīmes, kas norāda attālumu no Mālpils līdz Zaubei, ir pretrunā viena ar otru.

Iebraucot Mālpilī, redzama ceļazīme, kas norāda, ka ceļš līdz Zaube ir 22 kilometrus garš. Turpat Mālpils centrā norādīts, ka līdz Zaubei ir 21 kilometrs. Tik tālu Severīna kungam iebildumu nav, tomēr vēlāk jau redzamas nepilnības.

Severīns
meklē pazudušos kilometrus

Braucot uz Zaubi pa taisnāko ceļu, pie Sidgundas pagrieziena ir rādītājs Mālpils 9, Zaube 10; tātad 19 km. Tālāk braucot, pie pagrieziena uz Ķeipeni pavisam interesants rādītājs – Mālpils 10, Zaube 6 – tikai 16 km. Iebraucot Zaubē, gandrīz centrā ir rādītājs – Mālpils 20. Cik tad īsti kilometru ir no Mālpils līdz Zaubei.

Identisku jautājumu sev uzdevis ne viens vien Mālpils puses iedzīvotājs. Mārtiņš tieši pie krustojuma nesen iegādājies māju un nu to steidz atjaunot. Kaut arī pamanījis aplamās ceļazīmes, viņu nebaida mistiskā kilometru pazušana. “Es arī nezinu, kur tie kilometri palikuši. Braucot Mālpils virzienā, attālums palielinās. Tas ir nesaprotami,” raidījumam norāda Mārtiņš.

Pēc “Bez Tabu” vēršanās uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi” tuvākajā laikā norādītās ceļazīmes apsekos uzņēmuma speciālisti.

Anna Kononova
“Latvijas Valsts ceļu” pārstāve

Cilvēciskās kļūdas notiek diezgan bieži, arī šeit tā var būt cilvēciska kļūda. Izgatavojot ceļazīmes, radusies kļūme, par izejas punktu nepareizi pieņemts viens vai otrs krustojums. Ja tiešam ir pazudis, vai nācis klāt kāds kilometrs, līdz gada beigām visu izlabos un uzstādīs jaunas ceļazīmes.

Ja arī jūs pamanāt kādu nepilnību ceļazīmēs, esat aicināti par to ziņot “Latvijas Valsts ceļu” speciālistiem pa tālruņa numuru 80005555.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm