Ceļubūves un bedrīšu labošanas uzņēmuma autoparkā ekskluzīvi spēkrati

Bez Tabu skatītājs vērš raidījuma komandas uzmanību uz kādu dzeltenas krāsas Porsche “911 Turbo S”, kas piederot ceļubūves uzņēmumam “Ceļu pārvalde”.

Skatītājs pauž savu sašutumu par slikto ceļu stāvokli, taču tas nav traucēklis ceļu labotājiem pārvietoties ar ekskluzīvu spēkratu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzņēmums regulāri piedalās pašvaldību un valsts izsludinātajos konkursos. Gūst uzvaru, kā dažu desmitu tūkstošu eiro vērtos iepirkumos, tā kopā ar citiem komersantiem uzvar daudzmiljonu iepirkumos. Pagājušā gada vien divu Rīgas domes konkursu kopējais finansējums rēķināts ap vairākiem desmitiem miljoniem eiro.

Publiski pieejama informācija liecina, ka šīs pirms vairākiem gadiem nopirktais nu jau septiņus gadus vecais “Porsche” nebūt nav vienīgais ekskluzīvais uzņēmuma spēkrats. Pirms pieciem gadiem vēstīts par to, ka Ceļu pārvalde iegādājusies arī glaunu “Mercedes benz”.

Bez Tabu vēlējās noskaidrot, kādēļ ceļu asfaltētāšanas uzņēmumam šādi spēkrati nepieciešami, taču Ceļu pārvaldes atbilde ir salīdzinoši lakoniska.

AS “Ceļu pārvalde” atbilde

AS “Ceļu pārvalde” vēlās norādīt, ka tas ir privāts uzņēmums un tādēļ nav izprotama Jūsu raidījuma interese par jautājumiem, kas nav vispārzināmi un pieejami publiski. Līdz ar to neredzam nepieciešamību klātienes intervijai un lūdzam Jūs turpmāk netraucēt uzņēmumu ar līdzīgiem jautājumiem!

Auto jomas pārzinātājs Uģis Vītols norāda, ka šie spēkrati Latvijas ceļiem ir pilnībā nepiemēroti.

Uģis Vītols
Auto jomas pārzinātājs

Mans subjektīvais viedoklis ir, ka tas ir naudas varas izrādīšanas objekts. Tiem, kuri domā, ka ir baigi jauki ar to mašīnu, varu nomierināt, ka iekšā nav nekāda komforta. Tas ir sporta automobīlis. It kā ir skaisti, viss ir tā kā vajag, ir leģendāri. Pirmkārt, tas ir kabriolets. Kad brauc pa mūsu akām, tad viss kustās. Zema profila riepas…kā var pa šiem ceļiem, šīm bedrēm pabraukt…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta viceprezidents Andris Grafs norāda, ka pirms šādu spēkratu iegādes, ikvienam uzņēmējam būtu jāpārdomā, vai tiešām šīs ir labākais naudas izlietošanas veids.

Kā liecina publiski pieejama informācija, AS “Ceļu pārvalde” šobrīd ir nepilna miljona eiro liels nodokļu parāds.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm