tv3.lv

"CSDD bardaks"! Jau atkal nevar tikt pie kārotas numurzīmes

Ar “Bez Tabu” sazinājās Agris, kurš vēlējies iegūt numurzīmi MG-2000. Šī numurzīme vislabāk būtu derējusi viņa 2000. gada “Mitsubishi” “Galant”. Pusgadu regulāri apmeklējot CSDD nodaļu, viņš neveiksmīgi gaidījis, kad būs iespēja numuru rezervēt, taču, galu galā, tas piešķirts citam. Nu pienākusi MH sērija, un Agris plinti nav metis krūmos.

2019. gada 30. oktobrī 19:35

Numurzīmes MH-1999 un MH-2001 jau redzamas ceļu satiksmē, taču Agra kārotais MH-2000 ir kā akā iekritis. To nav iespējams ne rezervēt, ne arī CSDD darbinieki atklāj, kas ar šo numuru noticis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Agris jau vairākkārt viesojies CSDD nodaļā, taču vienmēr saņēmis vienu un to pašu atbildi: “Numurs nav pieejams, atnāciet citreiz!”

Agris
Automašīnai vēlas MH-2000 numurzīmi

Numurs neesot pieejams ne Rīgā, ne rajonos. Tas atkal, iespējams, esot rezervēts, taču viņi neredz, kad rezervācija beigsies. Nu ir pagājušas desmit dienas, kopš es pirmo reizi interesējos, vēl joprojām šī numurzīme nav uzstādīta ne uz vienas automašīnas. Kur tad ir šī numurzīme? Vai tiešām CSDD darbinieki neredz rezervāciju?

Raidījuma žurnālisti kopā ar Agri dodas uz CSDD nodaļu. Arī šoreiz tiek saņemta tā pati atbilde, kas iepriekš. Numurzīmi neesot iespējams rezervēt, jo, iespējams, kāds cits to jau rezervējis.

CSDD pārstāve Ieva Bērziņa intervijā norāda, ka MH-2000 numurzīme vēl nav piešķirta nevienai no direkcijas nodaļām, līdz ar to numurzīmi nav iespējams rezervēt.

Ieva Bērziņa
CSDD pārstāve

Numurzīmes ražo centralizēti, pēc tam tiek sadalīts, kurai nodaļai tā pienākas. Tā gadās, jo numurzīmēs klientu apkalpošanas centriem netiek sadalītas pēc kārtas. Nav tā, ka, piemēram, no 500-1000 aiziet vienai nodaļai. Tie cipari ir sadalīti pa dažādām nodaļām, šajā gadījumā MH-2000 kārta vēl nav pienākusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

CSDD darbinieki telefoniski nesniedz komentārus par to, vai konkrēto numurzīmi jau iespējams rezervēt, tāpat šādu pakalpojumu nav iespējams izmantot CSDD mājaslapā. Numurzīmju tīkotājiem regulāri jādodas uz kādu no direkcijas nodaļām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm