tv3.lv

CSDD serveri netiek galā ar izvēles numuru tīkotājiem

Marta sākumā CSDD piedāvāja iespēju tiešsaistē rezervēt izvēles numurzīmes, tomēr daudziem tā arī neizdevās apmeklēt mājaslapu. CSDD serveri, netiekot galā ar lielo apmeklētāju pieplūdumu, kapitulēja.

“Bez Tabu” skatītājs Aldis iemūžinājis, ka brīdī, kad CSDD mājaslapā tiek publicētas jaunās izvēles numurzīmes, interneta vietne nemaz nedarbojas.

Arī “Bez Tabu” skatītājs Roberts bija noskatījis kādu numurzīmi, taču palika bešā.

Roberts
netika pie kārotas numurzīmes

21.00 bija jāsākas iespējai pieteikties izvēles numuram. Kādas piecas minūtes pirms tam gribēju pieslēgties pie e.csdd.lv, bet parādījās uzraksts, ka servers nestrādā. Gribēju paskatīties informāciju galvenajā CSDD lapā, bet arī tur nestrādāja serveris. Ap 21.15 lapa sāka strādāt, ātri autorizējos, gribēju paņemt XU-15. Bet, protams, ka parādījās, ka numurs ir rezervēts un apmaksāts. Jau nokavēju.

Šī nav pirmā reize, kad Bez Tabu saņem ziņas par CSDD mazspējīgajiem serveriem, kuru dēļ mājaslapā var iekļūt tikai izredzētie. Roberts ir tā saucamais datorists un zina teikt, ka šo problēmu varētu atrisināt pavisam vienkārši.

Roberts
ir ieteikums

Mūsdienās nav tā, kā kādreiz, kad vajag fiziski pielikt klāt, piemēram, desmit serverus, tas viss notiek virtuāli. Laicīgi sagatavojoties, var pārdalīt iekšējos resursus un tikt galā ar noslodzi.

Ceļu satiksmes drošības direkcijā atzīst, ka interese par izvēles numurzīmēm ir milzīga.

Šobrīd tiek meklēts risinājums, lai mainītu kārtību kādā iespējams rezervēt izvēles numurzīmi.

Mārtiņš Mālmeisters
Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvis

Tā būtībā ir laimes spēle, pamatīgs sprints. Uz vienu numuru pretendē aptuveni 2000 interesentu. Kamēr nav sācies apmaksas process, uz attiecīgo numurzīmi pretendē visi. Tiklīdz veic apmaksas procesu, numurzīme apstiprināta, pārējie saņem atteikumu. CSDD eksperti veido jaunu pieeju, sistēmu, kā izmainīt izvēles numuru rezervēšanu. Šī kārtība tiks mainīta.

Ātras izmaiņas gan netiek solītas. Kārtība jāizstrādā, kā arī jāsaskaņo ar Satiksmes ministriju un Ministru kabinetu.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm