"Idioti!" Ķekavieši neizpratnē par savādām ceļazīmēm

Blakus lielākajam tirdzniecības centram “Liiba” Ķekavā pirms aptuveni diviem gadiem uzbūvēts “Rimi” tirdzniecības centrs. Līdz pat šim brīdim daudzi ķekavieši kļūst par likumpārkāpējiem, jo no viena veikala stāvlaukuma iebrauc otra veikala stāvlaukumā.

Izbraucot no abiem stāvlaukumiem, tur esošās ceļazīmes liek autovadītājiem griezties A7 autoceļa virzienā. “Bez Tabu” novērojums liecina, ka daudzi autovadītāji ceļazīmes ignorē un brauc taisni, kā rezultātā var tikt sodīti.

Ikviens “Bez Tabu” sastaptais autovadītājs ir neizpratnē par šādu satiksmes risinājumu, norādot, ka no tā cieš iedzīvotāji. “Viņi jau karo savā starpā, negrib, lai brauc pirkties pie otra,” raidījumam atklāj Toms, kurš pats arī pārkāpa Ceļu satiksmes noteikumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Stulbi!” Kodolīgi nosaka Ansis, kurš regulāri dodas uz šiem veikaliem iepirkties un tikpat regulāri arī pārkāpj iepriekš minētās ceļazīmes. Viņam piekrīt arī Guntis, kurš uzskata, ka abas tirdzniecības vietas nespēj sadzīvot.

Tirdzniecības centra “Liiba” pārstāvis gan kliedē baumas un norāda, ka ceļazīme viņu stāvlaukuma pusē uzstādīta jau pirms četrpadsmit gadiem. To apliecina arī internetā atrodamie attēli.

Jānis Dubovskis
Tirdzniecības centra “Liiba” pārstāvis

Sertificēts ceļu projektēšanas uzņēmums izskatījis likumus, lai varētu virzīt satiksmi pāri. Viņi uzskata, ka tas nekādi neuzlabos satiksmes drošību. Rodas situācija, ka “Rimi” klienti mūsu stāvlaukumu izmantos kā tranzīta ceļu. Ja rodas projektētājiem, “Rimi” pusei kāda ideja, kā nepasliktināt satiksmes drošību, mēs izskatīsim tādu variantu.

Jauniem kaimiņiem jeb “Rimi” nav izbūvēta piekļuve pie maģistrālā autoceļa, vienīgais piebraucamais ceļš ir tirdzniecības centra “Liiba” valdījumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Inga Bite
“Rimi” pārstāve

Esam runājuši ar blakus esošā tirdzniecības centra pārstāvjiem, lai risinātu šo situāciju. Jāņem vērā, ka pašreizējais risinājums ir arī “Latvijas Valsts ceļu” ieteikums. Mēs jebkurā gadījumā esam atvērti, vēlamies miermīlīgi atrisināt, lai būtu ērtāk mūsu pircējiem.

Līdz šim gan divpusējās tikšanās nav vainagojušās ar panākumiem un nekas neliecina, ka tuvākajā laikā ķekaviešiem neparocīgās ceļazīmes tiks demontētas.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm