tv3.lv

Kā sarkana lupata bullim! Jūrniecības koledžas pirkums satracinājis liepājniekus

“Kam tas lepnais braucamais vajadzīgs? Lai direktors un viņam pietuvinātas personas varētu “zīmēties” Liepājas ielās? Vai tā nav izšķērdība?” Tā raksta “Bez Tabu” skatītājs no vēju galvaspilsētas, kuram gauži dīvaini šķiet, kā mācību iestāde izrīkojas ar savu naudu.

2018. gada 7. martā 8:09

Lepnais džips, pie kura studenti fotografējoties kā pie pieminekļa, ikdienas ir manāms Liepājas Jūrniecības koledžas pagalmā. Bet tavu neražu! Tieši tajā dienā, ka tur ierodas “Bez Tabu”, smalkais dzelzs zirgs nekur nav manāms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tieši tāpat kā visa skolas augstākā vadība. Filmēšanas grupa tiek vadāta no kabineta uz kabinetu, bet visi darbinieki kā sazvērējušies vien nosaka – “Neko nezinām, visu prasiet direktoram!

Koledžas pārstāve: Ziniet, diemžēl neviens nav sasniedzams.

Bez Tabu: Neviens?

Koledžas pārstāve: Nē. Viņi ir aizbraukuši un atrodas seminārā. Direktors lūdza, lai jūs nākamreiz laicīgi piesakieties vizītē.

Bez Tabu: Seminārs ir kur?

Koledžas pārstāve: Kuldīgā.

Bez Tabu: Kas tas par semināru?

Koledžas pārstāve: Ziniet, katram ir savi plāni.

Ņemot vērā, ka Kurzemes pērle ir apciemojama atpakaļceļā uz dižpilsētu, braucam. Pa Kuldīgu varam braukāt cik tik uziet, bet pilsētas ielās dižmašīnu nemana.

Ar Liepājas Jūrniecības koledžas direktoru Vladimiru Dreimani sazināmies telefoniski. Viņš apstiprina, ka auto ir nopirkts koledžas vajadzībām.

“Koledža tiešām iegādājās automašīnu, kura ļaus mums pārvietot smagas piekabes. Ja precīzāk, tā domāta mūsu glābšanas laivu pārvietošanai arī pa bezceļiem. Darba grupa, kura strādāja ar šo jautājumu, izskatīja vairākus variantus un šo atzina par labāko.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā vēl pastāsta direktors, spēkrats izmaksā akurāti tieši 9999 eiro. Kāda sakritība, jo tā ir naudas summa, līdz kurai nav jārīko iepirkumu konkurss.

Braucamais atrasts caur sludinājumu portālu un pirkts Lietuvā. Ja palūko sludinājumus, redzami divi šādi spēkrati, un abu cenas ir virs 10 000 eiro.

Dienā, kad bijām Liepājā, spēkrats atradies garāžā, tam vēl uzstādīs gāzes iekārtas. Kāpēc tieši “Hummer”? Jo auto pēc skata ir arī gana prestižs, lai to izmantotu arī mācību iestādes reklamēšanai.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm