tv3.lv

“Kāpēc jau startā nevar izdarīt kārtīgi?” Tukumnieku pārsteidz avārijas seku likvidēšana

“Bez Tabu” ierodas Tukumā, taču šoreiz – ne pēc smukuma. Raidījumā vērsies iedzīvotājs, kurš ir neizpratnē par pašvaldības uzņēmuma veikto darbu kvalitāti.

Aigars Kalēju ielā pamanīja, ka zem asfalta izveidojusies ūdensvada avārijas situācija, proti, ceļa abās pusēs no zemes spiedās ārā ūdens. Avārijas situācijas novēršanai pašvaldības uzņēmuma ”Tukuma ūdens” darbinieki uzšķērda asfaltu, izraka bedri un salaboja saplīsušo cauruli. Tiesa, ar to bēdas Kalēju ielā nebeidzās.

Aigars

Šajā gadījumā problēma bija tāda, ka bedre bija pietiekami liela, lai izraktu bedri, izzāģējot asfaltā caurumu, bet tā bija pārāk maza, lai lāpītu ciet, jo zem asfalta blakus iegruva zeme. Jo apakšā tas segums bija tik slapjš, ka tas iegruva esošajā bedrē.

Par spīti tam, bedri aizraka, sabēra šķembas un jau vēlāk ceļu būves uzņēmums ”Strabag” uzlika ielāpu, kas drīz vien apstiprināja Aigara prognozes par ceļa seguma iesēšanos. Jautājot ceļdariem, kāpēc netiek izzāģēts lielāks caurums, lai novērstu iesēduma izveidošanos, strādnieki Aigaram atcirtuši, lai rakstot iesniegumu, ja kaut kas nepatīk, piebilstot, ka firmai uzdots aizlāpīt tikai izzāģēto caurumu.

Aigars

Kāpēc ir tāda situācija? Kāpēc nevarēja darbu izdarīt kārtīgi jau pašā startā?

”Tukuma ūdens” priekšnieks Ainārs Feldmanis uzsver, ka par ceļa asfaltēšanas darbiem vēl nekas neesot samaksāts. Feldmanis sola, ka padotie apsekos konkrētos darbus.

Ainārs Feldmanis
”Tukuma ūdens” priekšnieks

Tas ir ikdienas darbs. Tik daudz visa kā notiek, un nav līdz galam… nu, komunikācija kāda. Viss būs. Sataisīsim. Viss būs kārtībā. Es domāju, ka tā nav liela problēma, ja kaut kas tur nebija sākumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iespējams, regulāra kļūdu labošana, atvēlot tam arī papildu līdzekļus no pašvaldības uzņēmuma budžeta, firmai ”Tukuma ūdens” ir elementāra prakse. Un tieši “Bez Tabu” viesošanās laikā Kalēju ielā atkal rosās ceļdari.

Aigars uzskata, ka arī šādi šķietami sīki remontdarbi pilsētā uzreiz jāpaveic godam, neveicot atkārtotus kļūdu labojumus. Turklāt pašiem iedzīvotājiem jākļūst vērīgākiem par pilsētā notiekošajiem darbiem, ziņojot pašvaldībai par problēmām un liekot tās arī novērst.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm