tv3.lv

“Kāpēc joprojām šīs stāvvietas ir slēgtas?” Rīdzinieks neizpratnē par bezmaksas stāvlaukumiem Pļavniekos

“Pļavnieku mikrorajonā, Keldiša ielā, izbūvētas bezmaksas autostāvvietas, lai atslogotu ielas nomales un iekšpagalmus. Būvniecība, protams, kā jau ierasts, ievilkās, bet beidzot – pirms laba laiciņa – tika pabeigta. Jautājums, kāpēc joprojām šīs stāvvietas ir slēgtas?” raidījumā “Bez Tabu” vēršas skatītājs Edgars.

2021. gada 19. augustā 19:06

Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielā izveidoti vairāki Rīgai netipiski laukumi automašīnu novietošanai – starp divām pretējas braukšanas joslām. Asfalts jau ieklāts, līnijas – sazīmētas, arī zīmes izvietotas, taču iebraukšana un izbraukšana no laukuma ir norobežota. Līdz ar to arī citiem iedzīvotājiem rodas jautājums, vai un, galvenais, kad šo laukumu varēs izmantot tam paredzētajam mērķim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods apstiprina, ka būvdarbi patiešām ir noslēgušies, taču šobrīd esot nepieciešams sagaidīt atzinumus no iesaistītajiem komunikāciju turētājiem, ko skar konkrētais objekts. Kad nepieciešamie dokumenti tikšot saņemti, laukumu nodos ekspluatācijā. Vaivods norāda, ka tas varētu notikt vien oktobrī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm