Lielvārdieši jau atkal dubļu varā! Ielu remontam galu neredz, pašvaldības solījumiem netic

13. janvārī 19:47

Jauno gadu gluži kā iepriekšējo lielvārdieši un pilsētas viesi atkal sagaida būvdarbu bedrē – vēl joprojām nav pabeigta kanalizācijas izbūve un tam sekojošā ielu atjaunošana.

“Kaut kad sāka. Un, jā, tie darbi, redz, pa visu Lielvārdi un neiet tik ātri, kā gribētos,” nosaka Oskars.

Braucot pa Rembates ielu, kas atkušņa laikā pārtapusi dubļu vannā, sastopam pastnieci Agnesi, kur sūkstās par sarežģītajiem pārvietošanās apstākļiem un transportlīdzekļa bojāšanu. “Viņi te kaut ko tad uzrok, tad atkal aizrok, un atkal uzrok, un atkal aizrok.”

“Bez Tabu” šajā Lielvārdes rajonā viesojās arī pērnā gada vasarā. Pēc ieilgušajiem ūdenssaimniecības tīkla izbūves darbiem vairākas ielas jau tad līdzinājās kurmju rakumiem, ar ko bija spiesti samierināties visi iedzīvotāji.

Būvdarbu aktīvo zonu gan iespējams apbraukt, turklāt apkārtceļš ir labā stāvoklī. Tiesa gan, iedzīvotājiem tas ir vājš mierinājums. Lielvārdieši saprot, ka ielas ir jāremontē, taču ieilgušais process un dubļi jau esot līdz kaklam.

“Mēs nevarējām uzsākt pārbūvēt ielas, pirms nav pabeigta kanalizācija, kas ir diezgan loģiski,” ielu remontu aizkavēšanos skaidro Ogres novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājs Ritvars Ozols.

Pašvaldības pārstāvis veļ vainu uz laikapstākļiem un nokrišņiem. Tomēr priekšā ne viens vien atkusnis. Pat ja būvdarbu zonu var šķietami ērti apbraukt, lielākās galvassāpes praktiski visiem sarūpē tieši neapbraucamais posms pie dzelzceļa pārbrauktuves. Ozols sola – kolīdz nokusīs nupat uzsnigušais sniegs, būvdarbu veicējs uzbēršot pirms tam nofrēzēto asfaltu.

“Iedzīvotājiem vajadzētu atcerēties un saprast, ka šī ir būvdarbu zona. Un būvdarbu zonā nav jānodrošina ātrums uz 50 kilometriem stundā, bet tam ceļam ir jābūt izbraucamam,” turpina Ozols, kurš arī sola, ka ielu rekonstrukcija šajā rajonā tikšot pabeigta līdz vasaras vidum. Vietējie gan tam netic.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm